16:12 1399/01/26

درخواست جالب بختیار از فرماندار آبادان(عکس)

ستاره باتجربه صنعت نفت آبادان در پستی اینستاگرامی از فرماندار آبادان خواست به مشکلات تیمش ورود کند.

به گزارش "ورزش سه"، نفت ابادان یکی از تیم های لیگ برتری است که در این فصل با مشکلات مالی پرتعدادی دست و پنجه نرم می کند. آنها از نظر پرداختی به بازیکنان و مربیان خود نیز نسبت به سایر تیم ها شرایط بدتری دارند و تاکنون فقط 30 درصد از قراردادها پرداخت شده است. همین مسائل موجب ناراحتی بازیکنان نفت آبادان شده است.

بختیار رحمانی ستاره باتجربه نفتی ها در واکنش به مشکلات مالی این تیم پستی اینستاگرامی منتشر کرد و طی آن از موسوی فرماندار آبادان خواست به داد زردپوشان جنوبی برسد.

بختیار رحمانی با انتشار تصویر فرماندار آبادان نوشت: «حالا نوبت شما است، چون عاشقی نوبتی است، حالا نوبت عاشقی شماست، فصل سختی بود، دیر شروع کردیم، تیم دیر بسته شد اما خوب شروع کردیم و خوب ادامه دادیم، بی پولی کشیدیم، فقیر بودیم اما حقیر نه، دست خالی تیم های صد میلیاردی را بردیم، سر گذاشتیم جلوی توپ، چون آبادان قهرمان جای ترسوها و بی غیرت ها نبوده و نیست. تا آخرین نفس هایمان دویدیم و دویدیم و نیم فصل را با رتبه سوم تمام کردیم.  بی پولی و صبوری چون پول نبود دم نزدیم اما حالا نوبت شماست. پول آمده اما نیاز به امضای شما دارد، حالا نوبت عاشقی شماست، آبادان به قهرمانان شجاع نیاز دارد. الان نوبت شماست که ثابت کنید وقتی گفتید تیم صنعت نفت خط قرمز من است و ما باور کردیم ، از ته دلتان گفتید. حالا نوبت شما است آقا سید بزرگوار».

باید دید آیا مقامات استان خوزستان و شهرستان ابادان اقدامی در راستای رفع مشکلات صنعت نفت انجام می دهند یا اینکه ماجرای بی پولی آنها ادامه دار خواهد بود.

منبع : ورزش سه