19:28 1399/01/26

تمدید قرار داد با ترابوزان برای  فروش به باشگاه بزرگ اروپایی 

مجید حسینی ستاره میلیون دلاری فوتبال ایران؟

مدافع ایرانی ترابوزان اسپور قراردادش را با این باشگاه تمدید کرد تا احتمالا یکی از گران ترین نقل و انتقالات تاریخ فوتبال ایران را در ماه های آینده رقم بزند.

به گزارش "ورزش سه"، مجید حسینی بازیکنی است که با خوش شانسی و بعد از مصدومیت روزبه چشمی در جام جهانی فرصت بازی کردت پیدا کرد و درخشش او در این بازی ها باعث شد او در نقل و انتقالات تابستانی سال ٢٠١٨ از استقلال جدا شود و با باشگاه ترابوزان اسپور قرار داد امضا کند.

نمایش دو ساله حسینی در ترابوزان اسپور آنقدر چشم گیر بوده است که نام این بازیکن به عنوان یکی از اهداف باشگاه برای انتقال به باشگاه بزرگ اروپایی مطرح شود.

مجیدحسینی به تازگی قرار دارد خود را با ترابوزان اسپور با دستمزد سالیانه ۶٠٠ هزار دلار تمدید کرده است اما به نظر نمی رسد این قرارداد صرفا زمینه ای است برای یک انتقال بزرگ تر چراکه این باشگاه ترکیه ای تصمیم دارد مدافع ایرانی خود را به یک باشگاه بزرگتر ترانسفر کند.

با توجه به اینکه از انتقال بعدی ترابوزان ٢٠ درصد سهم استقلال و ٢٠ درصد هم سهم مدیربرنامه‌های این بازیکن می شود گفته می شود باشگاه ترابوزان انتظار دارد این بازیکن را با مبلغی حدود ١٠ میلیون دلار به فروش برساند که می تواند حسینی را تبدیل به یکی از گران ترین لژیونرهای تاریخ فوتبال ایران کند.‌

فصل قبل مدیران باشگاه ترابوزان یکی از بازیکنان خود را در ازای دریافت ١٧ میلیون دلار به باشگاهی بزرگتر فروختند و بنابراین فروش مجید حسینی با چنین مبلغی چندان دور از ذهن به نظر نمی رسد.

مجید حسینی در سن ٢٠ سالگی به یک چهره در استقلال تبدیل شد و نمایش موفق او را در فوتبال ترکیه می تواند او را به یک باشگاه بزرگ اروپایی برساند، انتقالی  که ممکن است در تابستان نهایی شود.

مجید حسینی بازیکن است اهل جنوب شهر تهران، او در تیم های رده پایه استقلال فوتبال خود را آغاز کرد و بعد از نیم فصل حضور در راه آهن در لیگ پانزدهم، دو باره به استقلال برگشت و در زمان سرمربیگری منصوریان به مهره ثابت دفاعی آبی ها تبدیل شد و در کمتر از دو سال به ترکیب ثابت تیم ملی رسید.

منبع : ورزش سه