16:29 1399/01/31

رحمانی: پرسپولیس نباید قهرمان معرفی شود

هافبک نفت آبادان همچنان بابت بی‌توجهی مسوولان این باشگاه به مشکلات مالی بازیکنان گلایه دارد.

به گزارش "ورزش سه"، نفت آبادان که در مقطعی از فصل یکی از مدعیان هم محسوب می‌شد و اکنون نیز با حضور در جایگاه ششم  شانس دستیابی به سهمیه را برخوردار است، با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند و این موضوع اعتراضات پیاپی بازیکنان را در پی داشته است.

بختیار رحمانی، هافبک باتجربه نفت آبادان درباره آخرین وضعیت و مشکلات این باشگاه و البته شایعه کاهش قراردادها به دلیل کرونا اینطور توضیح می‌دهد: اول باید بگویم که اگر بازی‌ها برگزار شود این قانون برای تیم‌هایی است که حقوق هفتگی می‌گیرند و کسر قراردادی در حال حاضر اتفاق نیفتاده است که بخواهیم درباره‌اش صحبت کنیم. داستان ما با همه تیم‌ها فرق دارد و یک چیز خیلی وحشتانکی است که در حد تیم‌های لیگ یکی هم پرداختی نداشته‌ایم.

او ادامه داد: برای همه آشکار است ما خیلی صدمه مالی دیدیم و اینکه واضح است که به تیم ما کمک نشد. اذیت شدیم با تمام اینکه نتایج خوبی گرفتیم و بازی‌های درخشانی هم در شان مردم آبادان و تیم صنعت نفت گرفتند. در حق ما کم لطفی شده است. این هم از شانس ماست. یک ماه است که هر روز به ما قول می‌دهند و منتظریم که ببینیم چه می‌شود.

هافبک صنعت نفت در ادامه گلایه از مشکلات مالی و بی توجهی این باشگاه گفت: باید ببینیم که چرا پول ما را نمی‌دهند. اولویت بازیکنان ما هستند و باید پول ما را پرداخت کنند. همه ما مشکل داریم و خیلی از بازیکنان هزینه چند خانواده را می‌دهند و شرایط افتضاح است. بهانه زیاد است و بهانه می‌آورند. طبق حرف‌هایی که با دکتر موسوی، فرماندار زدیم دلسوز ما هستند و با ایشان صحبت کردم و از ایشان تشکر می‌کنم. مردم بدانند که ایشان پیگیر مشکلات ما هستند. امیدواریم که در این چند وقت مشکلات را حل کنند چراکه دیگر از وعده و وعیدها خسته شده‌ایم. 

رحمانی در واکنش به اینکه گفته می‌شود در صورت پایان مسابقات لیگ پرسپولیس باید جام قهرمانی را به دست بیاورد گفت: مسخره است که بخواهند لیگ را تعطیل کنند چرا که هیچ جای دنیا هم این اتفاق نیفتاده است. الان تیم پنجم و ششم هم شانس قهرمانی دارند و چطور می‌شود تیم صدرنشین را قهرمان اعلام کرد؟ کسانی که چنین حرفی میزنند عقل سالمی ندارند و کامل نیستند. احمقانه است که بخواهند لیگ را تعطیل کنند و پرسپولیس قهرمان شود. من برای همه تیم‌ها احترام یکسانی قائل هستم چرا که ما هم همین الان شانس قهرمانی داریم.

او ادامه داد: این درست نیست که بخواهند صدرنشین را الان قهرمان کنند. موافق ادامه برگزاری لیگ هستم و می‌توانیم این مسابقات را برگزار کنیم. ما در شرایط بد هم بازی کردیم و بدون تماشاگر بازی کردن هم بهتر است چرا که حق کسی هم اینطور خورده شود. از این سمت همه راحت می‌شوند و آن زمان هر کسی قهرمان شود، مشخص است و هر کسی هم سقوط کند، معلوم می‌شود.

رحمانی در پاسخ به این سوال که آیا با شرایط فعلی در پایان فصل قراردادش را با صنعت نفت تمدید خواهد کرد یا خیر گفت: شرایط مشخص نیست و نمی‌توانم چیزی بگویم چون هیچکس از آینده خبر ندارد. من یکسری برنامه‌ها داشتم که از ایران بروم اما برنامه‌ها بهم ریخته است و هیچ چیزی معلوم نیست.

منبع : ورزش سه