14:55 1399/02/04

ادعای موندودپورتیوو

بارسا از خرید ستاره اتلتیکو منصرف شد

سائول نیگز حداقل تابستان امسال در صورت ترک اتلتیکو، راهی بارسلونا نخواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از موندودپورتیوو، باشگاه بارسلونا امسال هیچ تمایلی برای استفاده از حق خود برای جذب سائول نیگز هافبک ارزشمند اتلتیکو ندارد. سال گذشته و در هنگام انتقال آنتوان گریزمان از اتلتیکو به بارسلونا بود که دو باشگاه یک توافق جالب را به امضا رساندند. بر این اساس بارسلونا دارای حق خرید 5 بازیکن اتلتیکو مادرید شده است؛ از جمله سائول نیگز.

ستاره چپ پای اتلتیکو هر زمان که قرار به انتقالش به تیمی دیگر باشد، بارسا این حق را خواهد داشت تا در صورت برابری با رقم پرداختی تیم خواهان سائول، او را به خدمت بگیرد.

طبق ادعای موندودپورتیوو، بارسلونا تابستان امسال از این حق خود استفاده نخواهد کرد چرا که اهداف اصلی آبی اناری ها، نیمار، لائوتارو و فابیان روئیز هستند. به این ترتیب اگر اتلتیکو امسال سائول را به تیمی دیگر انتقال دهد، رقم جا به جایی هر اندازه که باشد، بارسا ورود نخواهد کرد.

اتلتیکو طبق توافق، موظف است تا در صورت قطعیت در فروش سائول، این مساله را به اطلاع بارسلونا برساند. باشگاه کاتالان برای دریافت این حق خرید، 15 میلیون یورو به اتلتیکو پرداخت کرده است.

سائول تابستان گذشته مورد توجه هر دو تیم منچستریونایتد و سیتی قرار داشت ولی اتلتیکو رقم انتقال او را 150 میلیون یورو اعلام کرد.

Champions League: Atlético-Liverpool. Gol de Saúl (1-0)

منبع : ورزش سه