12:12 1399/02/06

مدیران باشگاه جواب درستی به من نمی دهند 

لکیچ: 4 ماه است از استقلال پولی نگرفته ام

مربی صربستانی استقلال می گوید در  4  ماه حضور در ایران از این باشگاه پولی دریافت نکرده است و شرایط سختی را تجربه می کند. 

میلیسیچ لکیچ در مورد حضور در استقلال به ''ورزش سه'' گفت: من 4 ماه است که از استقلال حقوق نگرفته ام. موقعیت باشگاه را درک می کنم اما من هم مشکلاتی دارم و به مبلغ قراردادم نیاز دارم. من در ایران خوشحال هستم ولی به طور قطع خواسته هایی دارم که باید انجام شود.

او ادامه داد: 4 ماه است که دستمزدم را نگرفته ام و تا این لخطه هیچ حرفی نزده ام. سه بار با مدیران باشگاه حرف زدم ولی آنها جوابی به من ندادند.

مربی استقلال در مورد مبلغ قراردادش هم گفت: من 3600 دلار ماهیانه دریافت می کنم که تا این لحظه پولی نگرفته ام. نمی دانم چه کار کنم و فعلا منتظر این هستم تا ببینم چه اتفاقی رخ می دهد. 

لکیچ در مورد سابقه اش در باشگاه هایی که کار کرده است هم گفت: من عمده فعالیتم در باشگاه های اسپانیایی بوده است. 11 سال در رئال مادرید کار کردم و سه سال هم اتلتیکو و الان هم خوشحالم در خدمت باشگاه بزرگ استقلال هستم. 

مربی استقلال در پایان گفت: من در استقلال خوشحال هستم و هواداران این تیم به من انرژی می دهند ولی سازماندهی باشگاه باید بهتر شود و این موقعیت خوبی نیست.

منبع : ورزش سه