01:43 1399/02/08

وراتی:

بازیکنان پی‌اس‌جی برای پول به این باشگاه نیامده‌اند

مارکو وراتی، ستاره ایتالیایی پاری سن ژرمن، تاکید کرد که هم تیمی هایش تنها به مسائل مالی فکر نمی کنند.

به گزارش "ورزش سه"، از زمانی که قطری‌ها پاری سن ژرمن را در سال 2011 خریدند، میلیون ها یورو برای ساختن تیمی قدرتمند هزینه کردند. آنها به خدمت گرفتن ستاره هایی مانند کیلیان امباپه و نیمار توانستند در 7 فصل اخیر لیگ 1، به شش قهرمانی برسند؛ هرچند هنوز نتوانستند در چمپیونزلیگ به موفقیت برسند.

اما وراتی تاکید کرد که بازیکنان این تیم تنها برای دریافت دستمزدهای هنگفت راهی این تیم نشده اند.

او در گفتگو با لور بولو، مدافع سابق پی اس جی، گفت:" در ابتدا و حتی اکنون، بازیکنان زیادی هستند که به من می گویند " بجنب، با رئیس صحبت کن، من می خواهم به آنجا بیایم و بازی کنم". پی اس جی به یکی از 8-7 تیم برتر دنیا تبدیل شده است. به همین دلیل است که بازیکنان زیادی که بعضی از آنها را نمی شناسم، می خواهند برای پی اس جی بازی کنند.

 

 

بعضی ها می گویند ما به خاطر پول برای پی اس جی بازی می کنند اما اینطور نیست. اگر بازیکنی بخواهد برای پول بازی کند، به چین می رود. وقتی یک بازیکن انتخاب می کند که برای پی اس جی بازی کند، پروژه ای را انتخاب می کند که ممکن است روزی قهرمان چمپیونزلیگ شود. در این شهر، احتمال بردن چمپیونزلیگ، پنج برابر باشگاه های دیگر است.

درست است که ما به قهرمانی در لیگ عادت کرده ایم. ما در 7 سال اخیر جام های زیادی بردیم. ما به همه جام های ممکن در فرانسه رسیدیم و به همین دلیل است که همیشه در چمپیونزلیگ امید زیادی داریم.

اما در چمپیونزلیگ همیشه رقابت خیلی دشوار است و باید اعتماد به نفس تان را بالا نگه دارید زیرا مقابل قوی ترین بازیکنان و قوی ترین تیم های اروپا بازی می کنید؛ به ویژه وقتی به یک چهارم نهایی می رسید، همه تیم های بزرگ حضور دارند."

منبع : ورزش سه