09:40 1399/02/09

حمایت آگوئرو از مسی: لئو برای آرژانتین کم نگذاشته

سرخیو آگوئرو از لیونل مسی، هم‌تیمی‌اش در تیم ملی آرژانتین دفاع کرده و می‌گوید علت انتقادها از مسی به اتهام کم‌کاری در آلبی‌سلسته را درک نمی‌کند.

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو آگوئرو، ستاره آرژانتینی منچسترسیتی از هم‌تیمی‌اش در تیم ملی آرژانتین، لیونل مسی، دفاع کرده و می‌گوید علت انتقادهای شدید از مسی و زدن اتهام کم‌کاری در آلبی‌سلسته به او را درک نمی‌کند. آگوئرو می‌گوید طبیعی است که وقتی تیم ملی آرژانتین موفق نباشد مسی اولین کسی است که از این بابت ضرر می‌کند و ناراحت می‌شود. آگوئرو می‌گوید مسی با وجود فضای منفی‌ای که درباره حضورش در تیم ملی بوجود آمده همیشه خود را در اختیار این تیم گذاشته.

مسی با پیراهن بارسلونا همه افتخارات ممکن را بدست آورده و در دورانی که خود را به عنوان یکی از بزرگترین ستاره‌های تاریخ فوتبال مطرح کرده قهرمانی در چمپیونزلیگ، لالیگا، سوپرکاپ اروپا، جام باشگاه‌های جهان، کوپا دل‌ری و سوپرجام اسپانیا را تجربه کرده. اما دارنده شش توپ طلای دنیای فوتبال تا کنون نتوانسته به تیم ملی کشورش به افتخار مهمی دست پیدا کند و بهترین نتیجه او با آلبی‌سلسته راه‌یابی به فینال جام جهانی 2014 بوده. به همین علت است که او با انتقادهای زیادی در این باره مواجه بوده و به کم‌کاری در تیم ملی و بی‌اهمیت بودن به پیراهن آرژانتین متهم شده است.

ولی آگوئرو به دفاع تمام‌عیار از مسی برخاسته و در این باره گفت:" من کسانی که عملکرد مسی در تیم ملی آرژانتین را نقد می‌کنند درک نمی‌کنم. مسی اولین کسی است که از ناکامی آرژانتین متضرر می‌شود و با اینحال همیشه خودش را در اختیار تیم ملی گذاشته".

منبع : ورزش سه