16:43 1399/02/18

ادعای لوپاریزین:

پی اس جی از جذب ستاره رئال منصرف شد

اشرف حکیمی ستاره مراکشی رئال مادرید از فهرست خرید باشگاه پاری سن ژرمن خارج شد.

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد دو ساله و قرضی اشرف حکیمی، مدافع مراکشی و 21 ساله رئال مادرید با دورتموند در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید و علیرغم ابراز علاقه باشگاه آلمانی، بعید به نظر می رسد این بازیکن فصل بعد نیز در دورتموند بازی کند و احتمالا مقصد جدیدی در انتظار اشرف حکیمی خواهد بود.

در هفته های اخیر اخباری در مورد ابراز تمایل باشگاه بایرن مونیخ برای خرید این مدافع جوان مطرح شده و نشریه دیلی میل مدعی شد پاری سن ژرمن نیز به جمع مشتریان اشرف حکیمی اضافه شده است. به نظر می رسد توماس مونیه در پایان فصل از این تیم فرانسوی جدا خواهد شد و لئوناردو قصد دارد برای فصل بعد زمینه حضور اشرف حکیمی را در ترکیب پاری سن ژرمن فراهم کند.

طبق ادعای لوپاریزین، پی اس جی در تماس با رئال مادرید در مورد قیمت اشرف حکیمی متوجه شده است که باید 55 میلیون یورو  برای جذب ستاره مراکشی هزینه کند و به همین دلیل قید جذب او را زده است. در واقع 70 میلیون یورو برای قطعی کردن قرارداد مائورو ایکاردی که باید تا قبل از 31 می پرداخت شود، باعث شده تا پی اس جی از پرداخت رقم جذب اشرف منصرف شود.

سران پی اس جی در ابتدا قصد دارند توماس مونیه را به تمدید متقاعد کنند و پیشنهاد دستمزد بسیار خوبی هم به مدافع بلژیکی داده اند ولی مونیه قصد دارد به عنوان بازیکن آزاد، چالشی جدید را تجربه کند.

پی اس جی در صورت عدم تمدید مونیه به سراغ ماتیا دی شیلیو مدافع ملی پوش یوونتوس خواهد رفت که قیمت پایین تری نسبت به اشرف حکیمی دارد.

منبع : ورزش سه