16:58 1399/02/20

دیدگاه عقیلی در مورد همکاری با نویدکیا در سپاهان

هادی عقیلی معتقد است حضور توامان او محرم نویدکیا در باشگاه سپاهان، استعدادسوزی است.

به گزارش "ورزش سه"، پس از خاتمه فوتبال حرفه ای هادی عقیلی و محرم نویدکیا که دو ستاره فراموش نشدنی باشگاه سپاهان به شمار می روند، بارها صحبت در مورد بازگشت این دوچهره مطرح شده، که البته تاکنون به جایی نرسیده است.

امیرقلعه نویی پس از حضور به عنوان سرمربی سپاهان از محرم نویدکیا دعوت کرد تا دستیار او باشد ولی او قبول نکرد. در رابطه با هادی عقیلی هم می توان این ادعا را داشت که هنوز به صورت جدی پیشنهادی به او داده نشده است.

عقیلی که می گوید در آمریکا دوره های مربیگری حرفه ای فوتبال را پشت سر می گذارد، این مصاحبه ای در اینباره صحبت کرده و در واکنش به بازگشت همزمان خودش و محرم نویدکیا گفته است:« از تصمیم گیری های باشگاه اطلاعی ندارم، اما در مورد ترکیب من و محرم نویدکیا حضور هر دو در یک پست درست نیست و کار اشتباهی است. از تفکرات نویدکیا بی اطلاع هستم، اما آنچه مشخص است این تصمیم سوزاندن استعداد است و بهتر است احساسات را وارد این قضیه نکنیم و تنها می توانم بگویم علاقه من به مربیگری است.» 

این حرف های عقیلی نشان می دهد که او در سپاهان به دنبال مربیگری است و نمی خواهد حضور همزمان با نویدکیا در کادر فنی داشته باشد.

منبع : ورزش سه