22:40 1399/02/20

ستاره چلسی: همیشه از یورگن کلوپ ممنونم

کریستن پولیسیچ، ستاره آمریکایی چلسی به تمجید از یورگن کلوپ پرداخت.

 

به گزارش "ورزش سه"، کریستن پولیسیچ که در این فصل علیرغم شروعی دشوار به تدریج تبدیل به یکی از بازیکنان تاثیرگذار چلسی شد، در ابتدا کارش را به عنوان یک بازیکن جوان در دورتموند آغاز کرده بود. حالا کریستن پولیسیچ از روزهای ابتدایی حضور در این باشگاه و توجه یورگن کلوپ به او سخن گفته است.

 

کریستن پولیسیچ گفت: "دیوانه کننده ترین موضوع این است که مردم نمی دانند من کارم را در تیم های جوانان دورتموند شروع کردم. من برای رسیدن به آن فرصتی که پیش رویم بود سخت تلاش می کردم.

 

 

من آنجا به یک مدرسه آلمانی برای یادگیری زبان این کشور می رفتم و هرگز فراموش نخواهم کرد که روزی در کلاس بودم و به تلفن خودم نگاه می کردم که متنی از مربی جوانان برایم رسید که تو امشب با تیم اول تمرین خواهی کرد. در ادامه به چیز دیگری حتی توجه نمی کردم و نمی توانستم به موضوع دیگری فکر کنم.

 

من آماده می شدم و به تمرین می رفتم و باورنکردنی بود که من فقط 16 یا 17 سال داشته و در حال تمرین کردن کنار بازیکنان بزرگی مانند پیر آمریک اوبامیانگ، مت هوملس، مارکو رویس و هنریک میخیتاریان بودم. همه اینها بازیکنان سال گذشته به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیده بودند.

 

من سن و سال زیادی نداشتم و تنها همیشه باید از یورگن کلوپ تشکر کنم که چنین فرصتی به من داد تا در کنار چنین بازیکنانی تمرین کنم. من از این فرصت استفاده کرده و همیشه ممنون کلوپ خواهم بود."

منبع : ورزش سه