15:13 1399/02/22

ادعای کوریره دلو اسپورت

2 بازیکن پیشنهادی یووه به منچستر برای جذب پوگبا

باشگاه یوونتوس حاضر است برای جذب پل پوگبا دو بازیکن خود را به منچستریونایتد واگذار کند.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه یوونتوس سخت به دنبال بازگرداندن پل پوگباست. ستاره فرانسوی بین سال های 2012 تا 2016 چهار فصل درخشان را در تورین پشت سر گذاشت ولی تصمیم گرفت با انتقالی 120 میلیون یورویی، راهی منچستریونایتد شود. باشگاهی که سال 2012 آن را به عنوان بازیکن آزاد ترک کرده بود.

ستاره فرانسوی تابستان گذشته صراحتا اعلام کرد که قصد ترک یوونتوس را دارد. او از رئال پیشنهادی جدی داشت ولی یونایتد حاضر نشد با رقمی کمتر از 200 میلیون یورو به او اجازه جدایی بدهد.

یک سال بعد و با منصرف شدن رئالی ها از تلاش دوباره برای پوگبا، یوونتوس شانس بیشتری برای جذب او دارد. رقم مورد تقاضای یونایتد، 150 میلیون یورو است که قطعا پرداختش برای یوونتوس غیرممکن خواهد بود.

طبق ادعای کوریره لو اسپورت، یووه حاضر است دو بازیکن خود را نیز در اختیار یونایتد قرار دهد تا از رقم نهایی انتقال کاسته شود. آدرین رابیو و آرون رمزی که هیچکدام در ایده های مائوریتزیو ساری سرمربی یووه جایی ندارند، بازیکنانی هستند که از سوی یوونتوس به یونایتد پیشنهاد شده اند.

قرارداد پوگبا با یونایتد تا 2021 اعتبار دارد و بر اساس بندی در آن، باشگاه انگلیسی این اختیار را دارد تا یک سال دیگر نیز آن را تمدید کند. پوگبا سالانه 17 میلیون یورو خالص نیز دستمزد می گیرد.

منبع : ورزش سه