15:44 1399/02/23

دوست دارم مسابقات دنبال شود

کریمی: بدنساز قبلی در تیم تفرقه انداخت

هافبک پیکان از آمادگی‌اش برای شروع دوباره مسابقات و دلتنگی برای فوتبال گفت.

به گزارش “ورزش سه”، امیرحسین کریمی هافبک دفاعی پیکان که بر اساس داده‌های جی پی اس این باشگاه از دونده‌ترین و پر تلاش‌ترین بازیکنان  این تیم محسوب می‌شود که می‌گوید از بیکاری آنقدر تمرین کرده که از زمان برگزاری لیگ هم آماده‌تر است!

کریمی درباره شرایط خود و این تیم گفت:تیم پیکان دارای بازیکنان با کیفیتی است و می‌توانستیم جزو تیم‌های نیمه اول لیگ برتر باشیم اما اتفاقات متعددی باعث ناکامی مان شد و نظر شخصی‌ام این است بزرگ‌ترین عامل عدم موفقیت پیکان شیوه تمرینات بدنی و تفرقه‌اندازی بدنساز قبلی بود و انشالله در ادامه مسابقات بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.

 کریمی در خصوص تمریناتش در تعطیلات گفت:از پارسال در اصفهان هستم و کاری جز تمرین و بازی ندارم هر روز یک ساعت می‌دوم و شب ها با چند نفر از دوستان نزدیکم دو ساعت در زمین کوچک فوتبال بازی می‌کنیم و بخاطر کری در این بازی حسابی می‌دویم  و فکر کنم از قبل یعنی موقعی که مسابقات در جریان بود آماده‌ترم و دوست دارم لیگ ادامه پیدا کند چون برای فوتبالیست تعطیلی بلند مدت خیلی آزار دهنده است.

این هافبک شوتزن در پایان گفت: می‌خواهم از حسین آقای فرکی تشکر کنم ایشان از شریف‌ترین انسان‌هایی هستند که در عمرم دیده‌ام. از مدیریت باشگاه و آقای گرشاسبی که در همین مدت برای اعضای تیم زحمات زیادی کشیده‌اند نیز ممنونم و امیدوارم با همت همه بازیکنان و روحیه‌ای که آقای ویسی به تیم تزریق کرده بتوانیم امتیازات لازم را کسب کنیم.

منبع : ورزش سه