20:21 1399/02/26

فیلیپه ملو:

به فرزندم می گویم لیونل مسی را مهار کردم!

فیلیپه ملو، هافبک برزیلی به تمجید از لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسلونا پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، فیلیپه ملو که در روزهای اخیر و به دلیل درگیری های لفظی با جورجو کیه لینی جنجال های زیادی به پا کرده، در مصاحبه ای مدعی شد در جریان یک بازی بین برزیل و آرژانتین موفق به مهار لیونل مسی شده و این خاطره را برای فرزندان و نوه هایش تعریف خواهد کرد.

 

 

فیلیپه ملو گفت: "بله، من در برابر مسی بازی های زیادی داشته ام. یادم است که مسی در زمین معمولا زیاد حرف نمی زد. حتی وقتی روی او خطا می کردم نیز خیلی زود بلند شده و به بازی کردن ادامه می دهد، انگار مسی از چیزی نمی ترسد.

 

لیونل مسی در میان سه بهترین تاریخ جای داشته و عملکرد او دیوانه کننده است. به یاد دارم یک بار در روساریو مقابل آلبی سلسته بازی می کردیم و این یک مسابقه خیلی مهم برای آرژانتین بود. برزیل 1-3 پیروز شد و ما خیلی خوب بازی کردیم. خوان سباستین ورون نیز در ترکیب آرژانتین حضور داشت و او یکی از بزرگترین اسطوره های زندگی من است که او را خیلی دوست داشتم. مسی نمایش چندان خوبی نداشت و من می خواهم این داستان را برای نوه و فرزندانم تعریف کنم که حداقل در آن بازی، مسی را متوقف کردیم و او موفق به انجام کار خاصی نشد. مسی، کریستیانو رونالدو و نیمار بازیکنانی هستند که می توانند سرنوشت یک بازی را تعیین کنند."

منبع : ورزش سه