21:27 1399/02/27

اولویت اصلی PSG در نقل و انتقالات مشخص شد

توتو مرکاتو مدعی شد که اولویت اصلی پاری‌سن‌ژرمن در نقل و انتقالات بعدی دائمی کردن قرارداد مائورو ایکاردی خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، در نقل و انتقالات تابستانی گذشته بود که ستاره آرژانتینی اینتر بعد از کش و قوس های های فراوان از این تیم جدا شد و با قراردادی قرضی به همراه بند خرید دائمی به پاری سن ژرمن پیوست تا به نوعی توانایی‌های خود را در لیگ یک فرانسه به اثبات برساند.

مائورو ایکاردی شروع فوق العاده ای در پاری سن ژرمن داشت و در ۳۱ بازی ابتدایی خود برای این تیم ۲۰ گل به ثمر رساند تا در همان ابتدا زمزمه‌هایی در رابطه با علاقه PSG برای دائمی کردن قرارداد او مطرح شود. با این وجود در ادامه مشکلات به وجود آمده بین این مهاجم آرژانتینی و سرمربی آلمانی پاری سن ژرمن یعنی توماس توخل همه چیز را در هاله‌ای از ابهام قرار داد.

در همین رابطه اما توتو مرکاتو مدعی شده ناصر خلیفی بعد از پایان ماه رمضان در تاریخ ۲۳ می به فرانسه باز خواهد گشت تا درباره وضعیت نقل و انتقالاتی تیمش تصمیم گیری کند. بر این اساس مالک متمول تیم فرانسوی اولویت خود را دائمی کردن قرارداد ایکاردی قرار داده است‌ اگرچه او قصد دارد با وارد کردن یولیان درکسلر به معامله این ستاره آرژانتینی، قیمت ایکاردی را کاهش دهد؛ اتفاقی که احتمالاً با مخالفت نراتزوری روبرو خواهد شد.

منبع : ورزش سه