09:00 1399/02/29

شهسواری: تعویق المپیک اتفاق خوبی بود

ملی پوش تنیس روی میز بانوان گفت: تعویق مسابقات المپیک 2020 اتفاق خوبی بود، چون فرصت بیشتری برای آماده سازی داریم.

به گزارش ''ورزش سه'' و به نقل از فارس، ندا شهسواری در مورد اینکه روزهای کرونایی را چگونه سپری می‌کند، اظهار داشت: من مانند گذشته در خانه تمرین می‌کنم و مشکلی در تمریناتم به وجود نیامده است. قبل از کرونا هم در خانه کار می‌کنم و الان هم به همین شکل است. البته بیشتر بازیکنان تنیس روی میز این شرایط را دارند.

وی در مورد اینکه آیا دلش برای مسابقات و اردوها تنگ شده است یا خیر، گفت: دلم تنگ شده است، اما در این شرایط دور باشیم بهتر است. خود من در این تنها فقط برای کارهای ضروری بیرون می‌روم و مسائل بهداشتی را رعایت می‌کنم.

نفر اول تنیس روی میز بانوان در مورد ادامه لیگ بانوان گفت: بخشی از مسابقات لیگ باقیمانده است و مشخص هم نیست چه مانی برگزار شود. به هرحال باید شرایط مناسبی باید باشد، چون همه بازیکنان باید از شهرهای مختلف به تهران بیایند و بازی کنند. در مجموع موافق نیستم که در این شرایط برگزار شود.

شهسواری در مورد اینکه اگر برگزار نشود وضعیت قراردادهایتان چگونه می‌شود، گفت: ما تاکنون 60 درصد از قرادادهایمان را دریافت کرده‌ایم، اما نمی‌دانیم برای ادامه لیگ چه اتفاقی می‌افتد.

ملی پوش تنیس روی میز که در المپیک 2016 نماینده کشورمان در مورد تعویق المپیک 2020 گفت: به نظر من خوب شد که به تعویق افتاد، چون زمان بیشتری برای آماده سازی خواهیم داشت. یک بازیکن هرچقدر هم تمرین کند، باز هم از خودش راضی نیست.

وی در مورد اینکه رقابت در آسیای میانه برای کسب سهمیه المپیک هم سخت شده است، تاکید کرد: بله همینطور است. قبلا قزاقستان یک بازیکن مطرح داشت، اما الان 3،‌4 بازیکن این تیم سطح خوبی پیدا کرده‌اند.

منبع : ورزش سه