18:31 1399/02/29

بارسا و انتخاب جانشین احتمالی برای مدافع فرانسوی

به نظر می رسد که بارسلونا در صورت جدایی ساموئل اومتیتی، به مدافع اسلواک اینتر یعنی میلان اشکرینیار به عنوان جانشین وی نگاه می‌کند.

به گزارش "ورزش سه"، ساموئل اومتیتی طی یکی دو فصل گذشته دائماً با مصدومیت‌های متولی دست و پنجه نرم کرده است. اگرچه بعد از جدایی ارنستو والورده و قبول هدایت بارسا توسط کیکه ستین، اومتیتی بیشتر به کار گرفته شده و حتی جای هموطن خود یعنی کلمنت لنگلت را در خط دفاعی گرفته بود اما با این وجود به نظر نمی رسد که در تصمیم بارسا برای فروش وی تغییری ایجاد شده باشد.

از طرف دیگر بارسلونا طی فصول اخیر نشان داده که در خط دفاعی خود دارای نقاط ضعف بسیاری است. همچنین در صورت جدایی اومتیتی نیاز بارسلونا به جذب یک جانشین برای او بیشتر خواهد شد.

حالا و در همین رابطه موندو دیپورتیوو مدعی شده که لائوتارو مارتینز تنها بازیکن مورد علاقه بارسلونا از اینتر نیست. در این رابطه باشگاه کاتالانی قصد دارد در صورت جدایی احتمالی مدافع فرانسوی خود، میلان اشکرینیار را از نراتزوری به خدمت بگیرد.

مدافع اسلواک اینتر به جز بارسلونا از تیم‌های نظیر منچسترسیتی، رئال مادرید و منچستریونایتد نیز پیشنهاد دارد اما با این حال به نظر نمی‌رسد که نراتزوری به این راحتی ها راضی به فروش او شود.

 

منبع : ورزش سه