21:40 1399/02/30

ژائو فلیکس:

رویای من قهرمانی در چمپیونزلیگ است

ژائو فلیکس، ستاره پرتغالی اتلتیکومادرید می گوید که همواره با رویای قهرمانی در رقابت‌های چمپیونزلیگ فوتبال بازی کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از عملکرد درخشان در ترکیب بنفیکا بود که چشم بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی به جذب پدیده جوان این تیم یعنی ژائو فلیکس دوخته شد. با این حال اتلتیکو مادرید بود که گوی سبقت را از سایر رقبا ربود و پدیده پرتغالی را به خدمت گرفت.

ژائو فلیکس با قراردادی به ارزش ۱۲۶ میلیون یورو به اتلتیکو مادرید پیوست تا به گران ترین خرید تاریخ این باشگاه اسپانیایی تبدیل شود. از طرف دیگر جذب او به عنوان جانشین آنتوان گریزمان باعث شد که فشارها روی این بازیکن افزایش پیدا کند؛ موضوعی که در این فصل مشخص بوده چرا که فلیکس نتوانست قابلیت‌های خود را به شکل کامل به نمایش بگذارد.

پدیده پرتغالی حالا در مصاحبه ای پیرامون رویای خود در فوتبال می گوید: " شما برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به کمی شانس نیاز دارید. با این حال امیدوار هستم که به این مهم دست پیدا کنم. اگر من بتوانم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شوم، این یک موفقیت بزرگ در زندگی و حرفه ام خواهد بود. یکی از شادترین روزهای زندگی من رقم می‌خورد چرا که همواره برای چنین اتفاقی فوتبال بازی کرده ام."

منبع : ورزش سه