14:30 1399/02/31

میاتوویچ:

ته وز به من گفت بی تاب بازی برای رئال است

پدراگ میاتوویچ ستاره سابق رئال که مدتی مدیر ورزشی باشگاه نیز بود، از نزدیک بودن احتمال پیوستن کارلوس ته وز به رئال خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، کارلوس ته وز کار خود در فوتبال اروپا را از وستهام شروع کرد و سپس جذب منچستریونایتد شد. او سال 2008 با این باشگاه فاتح لیگ قهرمانان نیز شد ولی سپس در سال 2009 به منچسترسیتی پیوست و به کار خود در فوتبال اروپا با انتقال به یوونتوس پایان داد. او دوران بسیار درخشانی را در تیم هایش پشت سر گذاشته و اکنون سال های پایانی فوتبال خود را در بوکاجونیورز پشت سر می گذارد.

ته وز می توانست پیراهن رئال مادرید را هم به تن کند اما یکسری جزئیات مانع این اتفاق شد.

پدراگ میاتوویچ در مصاحبه با آاس و در این رابطه گفت:« بازیکن آرژانتینی ای که دوست داشتم برای رئال جذب کنم، کارلوس ته وز بود. همیشه دوست داشتم او را در رئال ببینم. وقتی در یونایتد بازی می کرد، با هم مذاکراتی داشتیم و حتی به توافق نزدیک هم بودیم ولی یکسری جزئیات مانع شدند. شخصیت و سبک بازی او کاملا با رئال هماهنگ بود و او می توانست بسیار به کار تیم بیاید.»

میاتوویچ ادامه داد:« رئال یک باشگاه خاص است و بازی در این تیم کار ساده ای نیست. اینطور نیست که صرف با کیفیت بودن، بتوانید در رئال هم خوش بدرخشید. در آن زمان ته وز همه ی آن چیزی که برای درخشش در رئال نیاز بود را در خود داشت. ته وز یک برنده ذاتی است که هرگز پا پس نمی کشد. او مبارزه می کند و گل می زند و یک یار و هم تیمی خوب است. ذهنیت ته وز در آن زمان، مرا مجذوب کرده بود ولی در نهایت نتوانستم با او قرارداد ببندم.

بعد از صحبت با ته وز، تمام تفکراتی که از او داشتم، تایید شدند. او خودش مشتاق پوشیدن پیراهن رئال بود و وقتی صحبت می کرد، مشخص بود که بی تاب بازی برای رئال است. متاسفانه در فوتبال از این اتفاقات زیاد رخ می دهد که شما به جذب یک بازیکن خیلی نزدیک می شوید ولی به دلایلی خاص، همه چجیز منتفی می شود.»

منبع : ورزش سه