18:07 1399/02/31

بحث تیم ملی و ایشان جدا از هم است؛

ناظم‌الشریعه: چرا من تکلیف شمسایی را مشخص کنم؟

سرمربی تیم ملی فوتسال می‌گوید فدراسیون فوتبال باید تکلیف بازگشت و حضور وحید شمسایی در بازی‌های دوستانه را مشخص کند.

به گزارش "ورزش سه"، سید محمد ناظم‌الشریعه درباره دعوت از وحید شمسایی برای پس گرفتن عنوان آقای گلی فوتسال جهان اظهار کرد: در ارتباط با آقای شمسایی قبلا گفته‌ام که موضوع ایشان فرا ملی است و باید فدراسیون فوتبال در این رابطه تصمیم‌گیری کند.

او در خصوص اینکه به نظر می‌رسد از مطرح شدن بحث بازگشت شمسایی ناراضی است، ابراز کرد: اصلا اینطور نیست. آنهایی که به من نزدیک هستند، می‌دانند که بحث تیم ملی متفاوت است.

سرمربی تیم ملی فوتسال در واکنش به سوال خبرنگار ما مبنی بر اینکه یک بار برای همیشه این موضوع را مشخص کند و دلیل عدم بازگشت شمسایی را بگوید، عنوان کرد: چرا من باید این موضوع را مشخص کنم؟ آقای شمسایی اسطوره فوتسال مملکت ما است و اگر هم من بگویم نه، ایشان اسطوره نمی‌شود؟ اصلا این مباحث نیست.

ناظم‌الشریعه یادآور شد: بحثی که آقای شمسایی پیگیری می‌کند و فدراسیون فوتبال به دنبال آن بوده، جدا از آماده‌سازی تیم ملی فوتسال است. من خبر دارم که جلساتی هم در این زمینه و در زمان حضور آقای ساکت به‌عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال انجام شد.

او تاکید کرد: کارِ من تیم ملی فوتسال ایران است ولی برای کمک کردن به آقای شمسایی تمام تلاشم را انجام می‌دهم. قبول کنیم که برگزاری مسابقه تدارکاتی برای ایشان بر عهده فدراسیون فوتبال است، نه بنده. اینطور نیست که بنده راضی به انجام این مسابقه نباشم و نباید به این شکل صحبت کنیم.

منبع : ورزش سه