18:03 1399/03/03

گاف عجیب باشگاه آمریکایی درمعرفی یاپ استام (عکس)

یاپ استام ستاره سابق هلندی روز گذشته هدایت باشگاه سینسیناتی آمریکا را برعهده گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه اف‌سی سینسیناتی آمریکا روز گذشته در صفحه اختصاصی خود در توئیتر از یاپ استام، مدافع سابق تیم ملنی هلند و باشگاه منچستریونایتد به عنوان سرمربی جدید خود رونمایی کرد اما با یک عکس اشتباه!

البته این اولین باری نیست که تصویر مدافع سابق منچستریونایتد با سر تراشیده با فردی دیگر که شباهت بسیار زیادی به او دارد اشتباه گرفته می‌شود.

به همین دلیل هم استام واکنش خونسردانه‌ای به این موضوع نشان داد و به آسانی از کنار اشتباه باشگاه MLS‌ گذشت. او گفت:« قبلاً هم این اتفاق رخ داده است اما راستش این بار من واقعاً جا خوردم. در هلند کلی آدم کچل هستند و گاهی اوقات مردم آنها را با من اشتباه می‌گیرند. این اتفاق خیلی عادی است.»

شخصی که مسئولان رسانه‌ای باشگاه سینسیناتی با استام اشتباه گرفته‌اند، «تینوس فان تاننبروک» یکی از مربیان تیم جوانان باشگاه آژاکس است.

باشگاه سینسیناتی بلافاصله پس از پی بردن به اشتباه خود، توئیتش را با تصویر درست و پیامی جالب بازنشر کرد که در آن آمده بود:« به ما برای خوشامد گویی به سرمربی جدید واقعی‌مان یاپ استام ملحق شوید.»

استام در تابستان 2019 جای جیووانی فن‌برونکهورست را روی نیمکت فاینورد گرفت اما در 11 هفته سپری شده از لیگ دسته اول فوتبال هلند، تنها 3 پیروزی کسب کرد و تصمیم گرفت که داوطلبانه دست از هدایت فاینورد بکشد.

 

منبع : ورزش سه