10:06 1399/03/05

در تبریز زندگی خوبی داشتم اما...

بختیار رحمانی: یک اشتباه کردم، گفتند تبانی کردی!

بختیار رحمانی درباره ماجرای حضورش در تراکتور به عنوان بازیکن سرباز صحبت های جالبی را مطرح کرده است.

به گزارش ''ورزش سه''، بختیار رحمانی بعد از قهرمانی در لیگ چهاردهم، به همراه سروش رفیعی و به اتهام جعلی بودن کارت پایان خدمت، راهی تراکتور شد. او در فصلی که تی تی ها نسبت به مسئولان فوتبال خشمگین بودند، به سیبلی در مقابل طرفداران تبدیل شد و روزهای سختی را گذراند.

او که بعد از ماجراهای مختلف قید حضور در تراکتور را زده و قصد حضور در پادگان را داشت، در این باره می‌گوید: من خودم به پادگان رفتم و خودم برگشتم. امیرخان هست و می‌تواند تایید کند. عکس های لباس سربازی هم هست، من را به زور از پادگان برگرداندند و اصلا نمی‌خواستم برگردم. عکس های لباسم هست که رفتم تحویل گرفتم، حرف زور نباید در متن آدم برود.

وی درباره چگونگی این اتفاق و همچنین شایعه تبانی با استقلال توضیح می‌دهد: من بدون چشم داشت خیلی خوب برای این تیم کار می‌کردم، سر یک بازی مقابل استقلال من از نیمه زمین حریف توپ لو دادم و خورد به چند نفر و رفت برگشت و گل شد، بعد گفتند بختیار تبانی کرده! آنقدر به من حرف می‌زدند که باور نمی‌کنید! من یک استوری گذاشتم که فدای سرم، اما خیلی حرف زدند. ۲۰ روز بعد از این که رفته بودم و لباسم را برای خدمت گرفته بودم، رییس منابع انسانی پادگان تبریز به من زنگ زد و گفت بهتر است بروی سر تمرینات. چون هم برای خودت بد می‌شود و هم ما که اصلا آقای قلعه نویی در جریان نبودند.

او که مورد هجمه عده ای از طرفداران تراکتور بود، درباره زندگی در تبریز عنوان کرد: من زندگی در تبریز را خیلی دوست داشتم، هم خودم و هم خانواده ام زندگی خوبی را در تبریز گذراندیم و منظورم فقط این چند نفر است. بعضی از مجری های تبریز علیه من صحبت می‌کردند و نمی‌دانم چه چیزی نصیبشان می‌شود که یک نفر خراب شود، من گفتم زمین تمرین را برای ما گودال کرده‌اند و منظورم اصلا تبریز نبود. 

بختیار که در رقابت های آسیایی عملکرد خوبی برای تراکتور داشت، همچنین گفت: در زندگی کسی از من ناراحت نشده، اگر کسانی از دستم ناراحت شده‌اند عذرخواهی می‌کنم، منظور من در آن مصاحبه تبریز نبود.

منبع : ورزش سه