15:13 1399/03/05

گزارش؛

کلید انتقال پیانیچ به بارسا در دستان هافبک چلسی

در روزهایی که آرتور ملو با پیوستن به یوونتوس مخالفت می کند، انتقال ژورژینیو از چلسی به یووه می تواند راه برای پیوستن میرالم پیانیچ به بارسا را هموار کند.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا هفته هاست که در پی جذب میرالم پیانیچ ستاره بوسنیایی یوونتوس است و برای این مهم حاضر است یکی دو بازیکن خود را نیز به باشگاه ایتالیایی واگذار کند از جمله آرتور ملو را. 

هافبک برزیلی اما مخالفت این انتقال است و قصد دارد در بارسلونا بماند تا به این ترتیب مذاکرات دو باشگاه به بن بست بخورد. در این شرایط یونونتوس اگر بتواند جانشینی مطمئن برای پیانیچ پیدا کند، حاضر خواهد شد تا مجوز جدایی او برای انتقال به بارسا را صادر کند.

این بازیکن می تواند ژورژینیو باشد. طبق ادعای توتواسپورت، هافبک برزیلی که در ناپولی و چلسی سابقه کار زیر نظر مائوریتزیو ساری(سرمربی یووه) را دارد، بی میل برای بازگشت به فوتبال ایتالیا نیست. هرچند او سه سال دیگر با چلسی قرارداد دارد ولی اگر پیشنهادی 45 میلیون یورویی از یووه برسد، چلسی مخالفتی با جدایی ژورژینیو نخواهد داشت و برای پر کردن جای خالی او می تواند دکلاین رایس هافبک 21 ساله وستهام یا مکس بیرد از دربی کانتی را به خدمت بگیرد.

اگر انتقال ژورژینیو به یوونتوس نهایی شود، بارسا به جذب پیانیچ امیدوارتر خواهد شد هرچند که در نهایت باید از لحاظ مالی با باشگاه ایتالیایی به توافق برسد. در حال حاضر یوونتوس تنها در صورتی حاضر به از دست دادن پیانیچ می شود که بارسا ملو را واگذار کند. اتفاقی که رخ دادنش بعید به نظر می رسد.

منبع : ورزش سه