18:47 1399/03/18

خبر بد ایجنت ستاره اتلتیکو برای هوادران یونایتد

جاناتان بارنت مدیر برنامه های سائول شایعات انتقال او به منچستریونایتد را تکذیب کرد.

به گزارش "ورزش سه"، چندی پیش بود که سائول نیگز ستاره اتلتیکو با انتشار یک توئیت گفت که یک خبر مهم دارد و اینکه قرار است باشگاه جدیدش را معرفی کند. اتفاقی که باعث گمانه زنی های بسیاری شد

بسیاری از منچستریونایتد به عنوان مقصد بعدی سائول نام بردند؛ چرا که باشگاه انگلیسی از مدت ها پیش در صدد جذب این بازیکن است اما واقعیت چیز دیگری بود و سائول 4 روز پیش فاش ساخت که در شهر زادگاهش الچه یک باشگاه تاسیس کرده و قصد پرورش استعدادها را دارد.

ایجنت او همان ایجنت گرت بیل یعنی جاناتان بارنت است. بارنت در مصاحبه با تاک اسپورت و در مورد آینده سائول گفت:« بازیکنی مثل سائول به کسی نیاز ندارد تا به او برای جدایی فشار بیاورد. منچستریونایتد؟ سائول بازیکن خیلی خوبی است و همه می دانند که باشگاه های زیادی او را می خواهند. اما او همین حالا هم در باشگاه بزرگی حضور دارد.

باید بگویم که رابطه خوبی بین سائول و هوادران اتلتیکو مادرید حکم فرماست و البته این طبیعی است که نام هر بازیکن خوبی پیرامون باشگاه های دیگر مطرح می شود. متاسفانه برخی دوست دارند که این شایعات را درست کنند و توسل به رسانه ها برای پرداختن به این شایعات، اتفاق خوبی نیست.»

منبع : ورزش سه