13:40 1399/03/23

ساموئل اتوئو

مسی باید تا 70سالگی بازی کند تا ما لذت ببریم!

ساموئل اتوئو ستاره سابق بارسلونا با ستایش از لیونل مسی می‌گوید او اسطوره‌ای است که باید تا 70سالگی بازی کند تا ما از تماشای بازی‌اش لذت ببریم.

به گزارش "ورزش سه"، ساموئل اتوئو، ستاره سابق بارسلونا که در زمان حضورش در این تیم با لیونل مسی همبازی بوده از این ابرستاره آرژانتینی تمجید کرده و می‌گوید او اسطوره‌ای است که باید تا 70سالگی فوتبال بازی کند تا ما بتوانیم از تماشای فوتبالش لذت ببریم.

 

مسی که از جمله افتخاراتش می‌توان به دریافت شش توپ طلا اشاره کرد با وجود آنکه کم کم پا به سن می‌گذارد ولی تا این لحظه کوچکترین نشانه‌ای بروز نداده که بتوان گفت ممکن است در آینده قابل پیش‌بینی قصد بازنشستگی و خداحافظی با فوتبال را دارد.

 

البته این در حالی است که مسی تنها تا تابستان 2021 با بارسلونا قرارداد دارد و هنوز قراردادش با تیم کاتالان را تمدید نکرده. به همین خاطر است که اخیرا بحث درباره آینده این اسطوره آرژانتینی بالا گرفته.

 

روزنامه مارکا در گفتگو با هم‌تیمی سابق مسی، ساموئل اتوئو از او در این باره پرسید. اتوئو گفت:" لئو بهترین بازیکن دنیا است و بهترین بازیکن کل تاریخ فوتبال. هر تیم فوتبالی که در دنیا سراغ دارید، آرزو دارد که مسی را داشته باشد. ولی تیم مسی باید از او حمایت هم بکند. او دیگر نمی‌تواند مثل یک جوان 25ساله بدود هر چند همین حالا هم گاهی این کار را می‌کند".

 

اتوئو در ادامه صحبت‌هایش اضافه کرد:" کاری که ما به عنوان هواداران بارسا باید انجام بدهیم این است که بهترین تیم دنیا را در اختیارش بگذاریم تا بتوانیم از داشتنش لذت ببریم. مسی باید تا 70سالگی بازی کند تا ما بتونیم از تماشای فوتبالش بیشتر و بیشتر لذت ببریم".

 

 

 

 

منبع : ورزش سه