17:10 1399/03/25

کریمی: پرسپولیس ما را دست کم نگیرد

هافبک پیکان مدعی است تیمش در راستای دستیابی به هدف بزرگ خود برای بقا، با بالاترین انگیزه طی دیدارهای باقیمانده به میدان خواهد رفت.

به گزارش "ورزش سه"، پیکان با حضور در قعرجدول در شرایطی مدعی جدی سقوط محسوب می‌شود که بازیکنان این تیم نظر دیگری دارند. امیرحسین کریمی، هافبک باتجربه و یکی از کاپیتان‌های این تیم با رد بالا بودن شانس آنها برای سقوط می‌گوید: طی این مدت تنها موضوعی که بارها اعلام شده همین سقوط پیکان بوده است. چیزی که البته برخلاف آن در ذهن ماست. ما برای عبور از این هجمه و نمایش توانایی خودمان هر کاری خواهیم کرد و به بهترین شکل از 9 بازی باقیمانده سود خواهیم برد.

هافبک پیکان در ادامه گفت: کار سختی داریم و در این موضوع هیچ شکی وجود ندارد. فرصت های زیادی را در طول فصل از دست دادیم تا اکنون شرایط سخت شود. با این حال هنوز هیچ چیز تمام نشده است. برای اینکه نشان دهیم نسبت به دیگر تیم‌های مدعی سقوط از شرایط فنی بهتری برخوردار هستیم با بالاترین انگیزه و توان طی این 9 بازی به میدان خواهیم رفت.

کریمی درباره تقابل حساس با پرسپولیس گفت: قبلا هم گفتم که پرسپولیس قطعا قهرمان این فصل خواهد شد. با این حال تمام تلاش خودمان را خواهیم کرد تا حداقل برابر ما به نتیجه‌ای که در ذهن دارند نرسند. آنها قطعا تیم قدرتمندی هستند اما باید در زمین خودمان به بهترین شکل برابر آنها حاضر شویم و اجازه ندهیم تا امتیاز این بازی از دست برود. مطمئنا امتیاز این بازی از اهمیت زیادی برای ما برخوردار خواهد بود و این مساله انگیزه ما را افزایش خواهد داد. پرسپولیس نباید ما را دست کم بگیرد و با پیکان متفاوتی روبرو خواهد شد که برای نیفتادن تا لحظه آخر خواهد جنگید.

هافبک پیکان در ادامه صحبت‌هایش با ابراز امیدواری برای جدی گرفتن شرایط این تیم از سوی دیگر بازیکنان گفت: همه ما مقابل این تیم مسوول هستیم. باید بدانیم که سقوط پیکان سقوط همه ما خواهد بود و نباید به این شکل شرایط خودمان را سخت کنیم. 9 بازی فرصت داریم تا نشان دهیم جایگاه قعر جدول شایسته ما نیست و برای آن از بالاترین توان سود خواهیم برد. 

کریمی در پایان درباره بدون تماشاگر بودن بازی‌ها و اینکه این مساله به سود آنها خواهد بود گفت: به این موضوع فکر نمی کنیم. درست است که تماشاگر نقش زیادی در شرایط خواهد داشت اما اکنون همه در حالت یکسانی به میدان خواهیم رفت و شاید به قول شما بهترین فرصت باشد تا از آن سود ببریم. ما اما قدردان همان تعداد کم هوادارانی هستیم که طی چند وقت اخیر همیشه حامی ما بودند.

منبع : ورزش سه