12:39 1399/04/07

جانشین دژاگه؛ جوان 23 ساله از کرمان! (عکس)

ساکت الهامی برنامه های ویژه ای برای پر کردن جای اشکان دژاگه و همچنین عکاشه حمزاوی دارد.

به گزارش "ورزش سه"، تراکتور فردا اولین بازی رسمی خود بعد از کرونا را در مقابل نساجی مازندران برگزار خواهد کرد. این دیدار حساس در حالی به انجام می‌رسد که تی تی های شهر تبریز در نیم فصل نخست با 4 گل نماینده قائمشهر را در هم کوبیدند و این بار هم انگیزه بالایی دارند تا باوجود غیبت و مصدومیت چند بازیکن، به سه امتیاز این بازی برسند.

یکی از غایبان تیم تراکتور، اشکان دژاگه است. بازیکنی که در دو فصل اخیر به عنوان هافبک راست عملکرد خوبی در این تیم داشت و به مهره ای کلیدی در جمع سرخپوشان آذربایجان تبدیل شده بود اما حالا با غیبت او نیز تراکتوری ها نگرانی خاصی ندارند و ساکت الهامی سمت راست خط هافبک را به بازیکنی جوان و باانگیزه خواهد سپرد.

مهدی تیکدری نژاد که سه هفته بعد شمع 23 سالگی را فوت خواهد کرد، در این مسابقه حساس احتمالا هافبک راست تراکتور خواهد بود و بعد از یک سال به پست تخصصی بازخواهد گشت. او در دوره مصطفی دنیزلی دفاع راست بود و در پست غیرتخصصی و اولین سال فوتبال خود درخشش فوق العاده ای را به نمایش گذاشت و حالا باتوجه به تکنیک خود امیدوار است که نمایش های بهتری را نیز در پست اصلی اش ارائه کند.

او که البته باید بیشتر در نقش گلساز ظاهر شود، برنامه ویژه ای را هم برای گلزنی تدارک دیده و قصد دارد با خوشحالی خاص بعد از گل، توجه ها را به خود کند و علاوه بر پر کردن جای اشکان دژاگه، باعث شود تا جای خالی حمزاوی نیز به چشم نیاید.

منبع : ورزش سه