11:30 1399/05/04

مورینیو: تاتنهام در 5 بازی اخیر از همه بهتر بوده

ژوزه مورینیو از عملکرد تیمش دفاع کرده و گفت تاتنهام وقتی همه بازیکنانش را در اختیار داشته باشد تیم خیلی خوبی است و این را در پنج بازی اخیر خود نشان داده.

به گزارش "ورزش سه"، ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام با اعلام اینکه نیازی به اثبات خودش ندارد از عملکرد تیمش تاتنهام دفاع کرده و گفت این تیم وقتی همه بازیکنانش را سالم و آماده در اختیار داشته باشد تیم بسیار خوبی است. مورینیو به پنج بازی آخر تاتنهام اشاره کرده و گفت تاتنهام اگر این پنج بازی را در نظر بگیریم در حد تیم قهرمان بوده است.

 

تاتنهام با اینکه از زمان روی کار آمدن مورینیو به عنوان سرمربی اش نتایج بهتری بدست آورده ولی نتوانسته یکی از چهار رتبه اول لیگ برتر را به خود اختصاص دهد و حتی کسب سهمیه لیگ اروپا برایش در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

 

مورینیو با اینکه اخیراً با انتقادهایی مواجه شده می‌گوید نسبت به فصل آینده خوشبین است و با اشاره به بازی‌های اخیر که تاتنهام موفق شده از پنج بازی اخیرش 13 امیتاز بدست بیاورد می‌گوید این نشان دهنده قدرت بالای تیم او است.

 

مورینیو در این باره گفت: " اگر فکر می‌کنید من باید ارزش خودم را ثابت کنم‌، قبول می کنم و سعی ام را خواهم کرد. من زمانی به تاتنهام آمدم که ما چهاردهم دول بودیم و هشت امتیاز با آرسنال و دوازده امتیاز با منطقه صعود به لیگ قهرمانان فاصله داشتیم. اما اگر لیگ از زمانی که من تازه به تاتنهام آمدم شروع می شد من الان در رتبه چهارم ایستاده بودم".

 

سرمربی تاتنهام در ادامه گفت: " اگر فکر می‌کنید این بد است نظر خودتان است. اگر می خواهید به من بخندید بگذارید این را بگویم که در پنج بازی اخیر تیم من اگر این بازیها را حساب کنیم قهرمان بوده. یعنی هیچ تیمی در این پنج بازی آخر به اندازه ما امتیاز نگرفته".

 

 

منبع : ورزش سه