18:19 1399/05/08

تیم دیوید بکام یا سیاتل ساندرز؟

موندودپورتیوو؛ لوئیس سوارز در راه انتقال به لیگ آمریکا

نشریه نزدیک به باشگاه بارسلونا معتقد است سوارز پس از اتمام قراردادش با بارسا راهی آمریکا خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از موندودپورتیوو، لوئیس سوارز ستاره 33 ساله اروگوئه ای بارسلونا تنها یک سال دیگر با این باشگاه قرارداد دارد. سومین گلزن برتر تاریخ بارسلونا البته اگر فصل پیش رو بتواند در 60 درصد بازی های بارسا به میدان برود، قراردادش به شکل خودکار تا 2022 تمدید خواهد شد اما زمزمه های جدایی او در پایان فصل بعد شنیده می شود.

سوارزپیشنهادات خوبی از تیم های اروپایی دارد و زمانی گفته بود دوست دارد فوتبالش را در آژاکس تمام کند ولی به نظر می رسد او راهی لیگ ام ال اس ایالات متحده خواهد شد.

دریافت دستمزد با حداقل مالیات، قراردادهای تبلیغاتی بزرگ و نیز سبک زندگی ایده آل در بسیاری از شهرهای آمریکا باعث شده تا خیلی از فوتبالیست های اروپایی ترجیح بدهند برای پایان فوتبال خود راهی این کشور شوند.

سوارز هم از تیم اینتر میامی تحت مالکیت دیوید بکام پیشنهاد خوبی دریافت کرده ضمن اینکه نیکو لودیرو هم تیمی او در تیم ملی اروگوئه که دوست صمیمی وی نیز محسوب می شود، اخیرا فاش ساخت که این بازیکن همیشه در مورد لیگ آمریکا از او سوال می کند و انتقالش به این لیگ دیر یا زود محقق خواهد شد. او ابراز امیدواری کرده بود که سوارز به سیاتل ساندرز ملحق شود تا دوباره کنار هم بازی کنند.

Luis Suárez

منبع : ورزش سه