12:51 1399/05/09

بروژ انتقال مهاجم ایرانی را تسریع می کند؟

فروش کاوه رضایی برای جذب هافبک الدحیل

تیم فوتبال کلوب بروژ بلژیک که کاوه رضایی مهاجم ایرانی را در اختیار دارد قصد دارد از پول انتقال این بازیکن یک بازیکن را از لیگ ستارگان قطر به خدمت بگیرد.

به گزارش" ورزش سه" کاوه رضایی که با مبلغ بالای 5 میلیون یورو به بروژ پیوست ، اینروزها کنار این تیم تمرین نمی کند. او نیم فصل دوم فصل گذشته را هم به طور قرضی به شارلروا پیوست و عملکرد درخشانی داشت به طوری که هواداران شارلروا خواهان حفظ این بازیکن به صورت دائم شدند. اما مبلغ بالای انتقال کاوه رضایی با پس انداز شارلروا همخوانی ندارد اما باشگاه های دیگری مثل آنتورپ و نانت فرانسه گزینه هایی هستند که علاقمندی شان به را جذب این مهاجم گلزن ایرانی نشان داده اند.

با وجود اینکه فیلیپه کلمنت سرمربی بلژیکی بروژ  اعلام کرده که رضایی در ترکیب فصل آینده این تیم جایی ندارد اما این باشگاه نیز حاضر نیست این بازیکن گرانقیمت را به راحتی از دست بدهد. بروژ در حال حاضر به دنبال جذب ادمیلسون بازیکن بلژیکی تیم الدحیل است و با این بازیکن به توافقاتی هم دست یافته اند اما به نظر می رسد این باشگاه بلژیکی برای جذب ادمیسلون روی مبلغ انتقال کاوه رضایی حساب باز کرده است. موضوعی که می تواند حضور رضایی در یک تیم دیگر را تسریع کند.

منبع : ورزش سه