18:25 1399/05/12

بیلسا علاقه مند به جذب مدافع ایرانی؛

لیدزیونایتد اوت انداز ایرانی را می‌خواهد (عکس)

به نظر می‌رسد که لیدزیونایتد قصد دارد با مدافع چپ ایرانی یعنی میلاد محمدی قرارداد امضا کند.

به گزارش "ورزش سه"، میلاد محمدی بازیکنی است که می تواند علاوه بر سمت چپ خط دفاعی به عنوان مدافع راست نیز به میدان برود. او در فصل 20-2019 عملکرد خوبی در ترکیب تیم خنت بلژیک ارائه داد و حتی توانست در تیم فصل ژوپیترلیگ نیز حضور داشته باشد.

با توجه به کیفیتی که میلاد محمدی از خود ارائه داده به نظر می رسد می‌توان از او به عنوان یکی از مهم ترین گزینه‌های سرمربی آرژانتینی لیدز یعنی مارچلو بیلسا برای تقویت خط دفاعی یاد کرد. از طرفی هزینه جذب محمدی نیز یکی از گزینه‌های دیگری است که می‌تواند لیدزیونایتد را برای خرید این بازیکن ترغیب کند.

جدا از توانایی های دفاعی فوق‌العاده این بازیکن ایرانی، او از نظر دریبل زنی نیز بسیار فوق‌العاده عمل می‌کند و به همین خاطر می‌تواند در فاز هجومی هم یک مهره تاثیرگذار برای لیدز یونایتد باشد.

از طرف دیگر لیدز یونایتد که فصل آینده در لیگ برتر انگلیس حضور خواهد داشت، باید به کیفیت خط دفاعی اش بیفزاید چراکه مهاجمان درجه یک زیادی در این رقابت‌ها حضور دارند؛ در واقع آن ها نمی‌توانند امیدوار باشند که بدون تقویت خط دفاعی در مسابقات لیگ برتر کاری از پیش ببرند.

اینطور به نظر می آید که لیدز کار دشواری برای جذب میلاد‌محمدی در پیش نخواهد داشت. تیم انگلیسی می تواند خواسته های مالی در راه جذب این بازیکن را تامین کند و علاوه بر این دستمزد بهتری نسبت به خنت برای محمدی در نظر بگیرد. در واقع لیدز در صورت تمایل قطعی برای جذب مدافع ایرانی، کار دشواری برای نهایی کردن انتقال نخواهد داشت.

از سویی کار کردن با مارچلو بیلسا نیز آرزوی هر بازیکنی به حساب می‌آید که به طور قطع میلاد محمدی نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. از طرف دیگر این بازیکن ایرانی می تواند با انتقال به لیدز شانس حضور در یکی از بهترین لیگ های دنیا را داشته باشد؛ طوری که همه این فاکتورها می تواند مدافع 26 ساله را برای اصرار به منظور نهایی شدن این انتقال وسوسه کند.

منابع: Sportslens و Futa

منبع : ورزش سه