11:15 1399/05/19

دستی که پس زده شد؛ مسی رمونتادا را فراموش نکرده؟

خودداری لیونل مسی کاپیتان بارسلونا از دست دادن با کاستاس مانولاس بازیکن ناپولی بعد از دیدار دیشب دو تیم خبرساز شده است.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا دیشب موفق شد در خانه خود و در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان ناپولی را با نتیجه 3-1 از پیش رو برداشته و در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه 4-2 به مرحله یک چهارم صعود کند. اما در پایان بازی زمانی که کاستاس مانولاس ستاره یونانی ناپولی به سمت مسی رفت تا با او دست بدهد مسی از دست دادن خودداری کرد تا یکی از جنجالهای این بازی را رقم بزند.

 

در پایان بازی که با شکست 3-1 ناپولی همراه بود مانولاس بازیکن یونانی ناپولی به سمت ستاره آرژانتینی می رود که با او دست بدهد ولی مسی از دست دادن خودداری کرده و با گفتن یک کلمه "نه" دست او را پس می زند.

 

این حرکت مسی بازار گمانه زنی درباره علت رد کردن دست مانولاس را داغ کرده و رسانه ها را به فکر گذشته این دو بازیکن انداخته.

 

مانولاس یونانی همان کسی است که در فصل 2017-2018 لیگ قهرمانان زمانی که بارسلونا در یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ مقابل آ اس رم قرار گرفت پیراهن تیم ایتالیایی را به تن داشت.

 

مانولاس در آن بازی گل مرگبای را به ثمر رساند که باعث شد بارسلونا و مسی از دور رقابتها حذف شوند. شکستی که در آن روزها برای مسی و یارانش بسیار گران تمام شده و تلخ بود. شکستی که در کاتالونیا از آن با عنوان رمونتادا یاد می‌شود.

 

پیش از بازی دیشب هم خبرنگارانی به یاد مانولاس و گل تعیین کننده او در آن فصل افتاده و در آستانه دیدار دوباره اش با بارسا، این بار با پیراهن ناپولی، به سراغ ستاره یونانی رفتند. مانولاس با لحنی تنش زا از گل خود تعریف کرده و گفته بود این بار هم ناپولی امکان توقف و حذف کردن بارسا و مسی را دارد. بازیکن یونانی به لا رپوبلیکا گفته بود: " ما می‌توانیم بدون ترس با بارسا و مسی بازی کنیم و متوقفش کنیم".

 

اما در بازی دیشب اوضاع آنطور که مانولاس دوست داشت پیش نرفت و مسی و یارانش توانستند ناپولی را از پیش رو بردارند تا تجربه رمونتادا تکرار نشود. به نظر می رسد مسی از صحبتهای مانولاس دل خوشی نداشته و ترجیح داده در پایان بازی دست او را پس بزند.

 

 

منبع : ورزش سه