00:10 1399/05/21

نیازمند، ناکام ترین بازیکن هفته (عکس)

بخت و اقبال با دروازه بان سپاهان یار نبود و او 10 روز بد را سپری کرد.

به گزارش "ورزش سه"، در آخرین دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایران، استقلال برنده جدال بزرگ با سپاهان شد تا امیدهای این تیم برای کسب جام، بیشتر شود.

استقلال که هفته گذشته و در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر از سد سپاهان گذشته بود، برای دومین بار ظرف 10 روز این تیم را شکست داد تا خود را در جمع تیم های مرحله نیمه نهایی ببیند.

پیام نیازمند سنگربان سپاهان که فصل را رویایی آغاز کرد و هشت هفته دروازه اش را بسته نگه داشت و رکورد بیشترین دقایق بسته نگه داشتن دروازه در فوتبال ایران را به نام خودش ثبت کرد، این روزها در دروازه سپاهان اوضاع بر وفق مرادش نیست.

نیازمند در دیدار مقابل استقلال بدون اینکه سیوی داشته باشد، 2 بار دروازه اش را باز شده دید و تیمش بازی فینال گونه بر سر کسب سهمیه را به استقلال باخت. گلر سپاهان در دیدار بعدی تیمش مقابل نساجی روی شوت فوق العاده زیبا و راه دور میری دروازه اش را باز شده دید تا این بازی را نیز بدون سیو یا مهاری به حریف واگذار کند.

نیازمند در دیدار جام حذفی مقابل استقلال نیز نتوانست درخشش هفته های ابتدائیش را تکرار کند و سپاهان با 2 گل به استقلال باخت تا رویای کسب جام برای زردپوشان دیار زاینده رود رنگ ببازد. زردپوشان که حالا پس از استعفای قلعه نویی دیگر سرمربیشان را نیز در اختیار ندارند، حالا تنها امید آنها، به کسب سهمیه در لیگ برتر است.

در روزهایی که هواداران استقلال از عملکرد سیدحسین حسینی انتقاد داشتند و معتقد بودند مدیران استقلال باید به دنبال پیام نیازمند باشند، اما در این دو بازی، حسینی برنده مطلق این جدال های دو نفره بوده و توانسته خودش را به هواداران استقلال ثابت کند.

منبع : ورزش سه