02:53 1399/05/24

واکنش دو ستاره اتلتیکو به حذف تلخ از لیگ قهرمانان

سائول نیگز و کوکه، دو ستاره خط هافبک اتلتیکومادرید، لایپزیش را شایسته صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا تلقی کردند.

به گزارش "ورزش سه"، لایپزیش شگفتی‌ساز در ادامه نتایج فوق العاده خود در رقابت های چمپیونزلیگ فصل جاری، موفق شد اتلتیکو مادرید آماده این روزها را هم با نتیجه 2-1 از پیش رو بردارد و در کمال ناباوری به جمع چهار تیم نهایی چمپیونزلیگ صعود کند؛ این اتفاق در حالی رخ داد که دیگو سیمئونه و تیمش امید زیادی برای قهرمانی در مسابقات این فصل داشتند اما توسط یک رقیب غیر منتظره حذف شدند.

ستاره باتجربه اتلتیکو مادرید یعنی کوکه در پایان بازی گفت: " لایپزیش عملکرد بهتری ارائه داد و با سخت کوشی بیشتری عمل کرد. باید به خاطر این پیروزی به آنها تبریک بگویم. ما امیدواریم که بتوانیم لیگ‌قهرمانان اروپا را فتح کنیم اما در بازی امشب لایپزیش خیلی بهتر عمل کرد. به طور قطع ما باز خواهیم گشت و همه چیز را جبران می کنیم."

همچنین سائول نیگز، دیگر ستاره خط هافبک روخی بلانکو نیز درباره این حذف تلخ گفت: " باختن همیشه اتفاق ناراحت کننده ای به حساب می‌آید اما امشب واقعاً حریف بهتر از ما عمل کرد. آن ها بسیار سریع بازی کردند و پرس زیادی انجام دادند. در مقابل ما نمی توانستیم واکنش درستی به این موضوع نشان دهیم."

منبع : ورزش سه