11:34 1399/05/27

مربیانی که صعود نکردند اما شکست نخوردند

بعد از قهرمانی مس رفسنجان در لیگ یک سه تیم تکاپوی صعود به لیگ برتر به عنوان تیم دوم را داشتند؛ آلومینیوم اراک – مس کرمان و خوشه طلایی که در نهایت قرعه به نام آلومینیوم اراک افتاد.

به گزارش "ورزش سه"، این یک اتفاق بزرگ برای باشگاه آلومینیوم و رسول خطیبی بود. به این خاطر بود که در تاریخ فوتبال اراک این برای اولین بار است که آلومینیوم حضور در لیگ برتر را تجربه خواهد کرد و از سویی رسول که ابتدای فصل با ماشین سازی نتایج خوبی گرفته بود در صعود به لیگ برتر هت تریک کرد. او پیش تر تیم های تبریزی را به لیگ برتر رهنمون کرده بود.

از 18 تیمی که در لیگ یک حضور دارند تنها دو تیم به لیگ برتر صعود می کنند و نگاه ها این طور است تیم هایی که از صعود باز می مانند عملکرد خوبی نداشته اند در صورتی که اصلا اینطور نیست؛ مدعی شدن در این لیگ موفقیت است و از سویی باید قبول کرد تنها دو تیم به لیگ برتر صعود می کنند. فوتبال ادامه دارد و این تیم ها می توانند دوباره برای صعود به لیگ برتر تلاش کنند. هیچ موفقیتی در فوتبال اغوا کننده نیست و هیچ شکستی آنقدر درد آور نیست که از حرکت ایستاد. مدیر ورزشی باشگاه بایرن می گوید وقتی بعد از پیروزی 8-2 در برابر بارسا به رختکن رفت از جشن و شادی خبری نبود و بازیکنان به دنبال تمرکز روی بازی بعدی بودند ...

و اما مربیانی که این فصل به لیگ برتر صعود نکردند اما شکست نخوردند:

 

منبع : ورزش سه