09:07 1399/06/03

گفتند باید تا بازگشت سعادتمند صبر کنم

نظری: هیچ توافق رسمی با استقلال نداشتم

در حالی که روز گذشته این خبر اعلام شد که استقلال با بازیکن سابقش که از این تیم طلبکار است تسویه حساب کرده این بازیکن این موضوع را رد می کند.

به گزارش" ورزش سه" در راستای حل و فصل بدهی ها روز گذشته از باشگاه استقلال این خبر منتشر شد که محمدمهدی نظری بازیکن سابق و یکی از طلبکاران با حضور در باشگاه صدمیلیون از مطالباتش را بخشید و مابقی آنرا طی یک فقره چک دریافت کرد که این به معنای تسویه حساب با یکی از طلبکاران بود اما مهاجم حال حاضر نساجی این موضوع را رد می کند. نظری در این ارتباط گفت:"این خبر درست نیست. من دیروز به باشگاه استقلال رفتم و به صورت شفاهی توافق کردیم."


او افزود:" قرار شد یک مقدار پول به من بدهند که متاسفانه در باشگاه پول نبود و گفتند باید منتظر باشیم که آقای سعادتمند از سفر برگردد."


مهاجم سابق استقلال همچنین گفت:" هیچ توافق رسمی و کتبی انجام نشد و هیچ پول ، چک و یا رسیدی به من نداده اند. تنها همانطور که گفتم به صورت شفاهی صحبت هایی انجام شد و توافق کردیم و قرار است تا آقای سعادتمند بیاید و این مشکل حل شود."


نظری که در لیگ سیزدهم در استقلال بازی می کرد چندی قبل به خاطر مطالباتش به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرد و یکی از طلبکارانی است که استقلال برای اینکه برای حضور در لیگ قهرمانان مشکلی نداشته باشد باید با او تسویه کند.

این بازیکن حال حاضر نساجی در پایان برای استقلال در رقابت های آینده آرزوی موفقیت کرده و گفت:" امیدوارم استقلال در بازی های مهمی که پیش رو دارد و بخصوص دربی جام حذفی بتواند نتیجه خوبی بگیرد."

منبع : ورزش سه