18:36 1399/06/11

اتفاقات جذاب برای رئال، بارسا و اتلتیکو

سپتامبر؛ ماه معارفه فوق ستاره ها در لالیگا

در اینجا به چند اتفاق مهم لالیگا در ماه سپتامبر اشاره می کنیم.

به گزارش "ورزش سه"، رقابت‌های لالیگا همواره صحنه رخ دادن اتفاقات جالبی بوده که برخی از آن ها در ماه آگوست به وقوع پیوسته‌ است؛ حالا اما در این جا قصد داریم به مهم ترین آن ها اشاره کنیم.

شروع خوب زلاتان با بارسا-31 آگوست 2009
زلاتان اصلا یک فرد خجالتی محسوب نمی شود. او که به تازگی از اینتر به بارسلونا منتقل شده بود، در اولین بازی خود برای این تیم مقابل اسپورتینگ خیخون به میدان رفت و اتفاقا با یک ضربه آکروباتیک برای بلوگرانا موفق به گلزنی شد. او در هر چهار بازی بعدی بارسا نیز گلزنی کرد و در اولین الکلاسیکوی خود که در ماه نوامبر برگزار شد، به پیروزی رسید. اگر چه به نظر می رسید که سرمربی وقت بارسلونا یعنی پپ گواردیولا اعتقاد داشت که ستاره سوئدی از نظر تاکتیکی با بازی کنار مسی همخوانی ندارد اما با این حال او در همان فصل آمار خیره کننده 16 گل و 9 پاس گل را به ثبت رساند.

ژائو فلیکس وندا متروپولیتانو را هیجان زده می کند- یک سپتامبر 2019
در یک سپتامبر 2019 ورزشگاه وندا متروپولیتانو روز پر هیجانی را به خود دید چرا که خرید جدید این تیم یعنی ژائو فلیکس اولین گل خود را برای اتلتیکومادرید به ثمر رساند. او این گل را با اعتماد به نفس و خونسردی بسیار بالایی وارد دروازه ایبار کرد. فلیکس در چند بازی بعدی نیز مقابل تیم های ختافه و لگانس نیز عملکرد خوبی ارائه داد اما مصدومیت باعث شد که ترمز او کشیده شود. با این حال می توان از او به عنوان یکی از خوب های تیم دیگو سیمئونه در فصلی که گذشت یاد کرد.

منبع : ورزش سه