14:10 1399/06/16

مرادی قطعی؛ کریمی در یک قدمی استقلال

دو بازیکن مدنظر استقلال احتمالا طی ساعات آتی به توافق نهایی با این باشگاه دست یابند.

به گزارش “ورزش سه”، مدیران استقلال مذاکرات خود را با دو بازیکن سابق ماشین سازی و پیکان دنبال می‌کنند و احتمالا طی ساعات آتی طی توافق نهایی با آنها، قرارداد خود را به امضا برسانند.

بابک مرادی که بعد از درخشش در ملوان و پشت سر گذاشتن دوران سربازی در لیگ برتر با فولاد و ماشین سازی فوتبال خود را دنبال کرد و اکنون در یکقدمی انتقالی ویژه قرار دارد. هافبک تکنیکی و یاسوجی مدنظر آبی‌ها که بعد از فسخ قرارداد با ماشین سازی، مذاکرات خود را با تیم‌های خواهانش دنبال می‌کرد اکنون با قطع این روند تنها روی موضوع استقلال متمرکز شده و باید دید راهی این تیم خواهد شد یا خیر.

دیگر گزینه آبی‌ها هم امیرحسین کریمی است؛ هافبک ۲۴ ساله فصول گذشته پیکان که یکی از کاپیتان های این تیم نیز محسوب می‌شد و سابقه حضور در سپاهان را نیز در کارنامه دارد و بعد از حضوری کوتاه مدت در گسترش فولاد، راهی پیکان شده بود تا اکنون در ۲۴ سالگی تجربه ۶ ساله حضور در لیگ برتر را در کارنامه داشته باشد. هافبک دفاعی مدنظر استقلال نیز در شرایطی که به پایان قراردادش با این باشگاه رسیده بود و پاسخی به درخواست تمدید نداده بود اکنون مذاکرات نهایی خود با استقلال را دنبال می‌کند و اگر اتفاق عجیبی رخ ندهد باید منتظر آبی‌پوش شدن او نیز بود.

 

منبع : ورزش سه