23:43 1399/07/26

پتروشیمی به لیگ تنیس روی میز باز می گردد

رییس فدراسیون تنیس روی میز از رایزنی با نمایندگان باشگاه پتروشیمی بندر امام در مورد بازگشت این تیم به لیگ برتر تنیس روی میز خبر داد.

به گزارش "ورزش سه" به نقل از ایسنا ، مهرداد علیقارداشی در مورد  آغاز لیگ برتر تنیس روی میز گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی سازمان لیگ و هماهنگی با تیم های شرکت کننده  با احتساب شرایط مالی باشگاه‌ها، بازی ها در سه دوره پیش بینی شده است که دیگر به مشکلات بازی های پلی آف سال قبل دچار نشویم. دوره ی اول رقابت های لیگ در اوایل آذرماه برگزار خواهد شد و امیدواریم که شرایط این بیماری کرونا تا آن تاریخ بهبود یابد تا بتوانیم به راحتی مسابقات را از سر بگیریم.

علیقارداشی در خصوص شیوه نامه هایی که منحصرا ورزشکاران تنیس روی میز باید رعایت کند گفت: شیوه نامه هایی که فدراسیون پزشکی و ورزشی ابلاغ کرده اند بطور جامع و کامل رعایت خواهد شد و همکاران ما در فدراسیون با الگو  برداری از لیگ های اروپایی مانند آلمان و فرانسه که راه اندازی شده اند  یک سری تغییرات را در نحوه ی در اختیار قراردادن توپ مسابقات هنگام بازی ، تعیین زمین مسابقه و تعیین اتاق های انفرادی برای بازیکنان تنیس روی میز در اولویت قرار خواهند داد.

رییس فدراسیون تنیس روی میز در مورد  تعداد تیم های شرکت کننده در لیگ های آقایان و بانوان مطرح کرد: در بخش آقایان هشت تیم اعلام آمادگی کرده اند و در بخش بانوان نیز تعداد پنج تیم اعلام آمادگی کرده اند که در لیگ برتر تنیس روی میز حضور پیدا کنند، البته این امیدواری وجود دارد که تعداد تیم های شرکت کننده بانوان به هشت تیم افزایش پیدا کند.

 

منبع : ورزش سه