11:27 1399/07/27

کونسیسائو و مارگا هدف منتقدان در فضای مجازی

اعتراض عمومی به نیمکت نشینی طارمی در پورتو

مهدی طارمی در بازی برابر اسپورتینگ ثابت کرد که برای نشان دادن توانایی هایش حتی از ثانیه ها و دقایق هم استفاده می کند.

به گزارش"ورزش سه" پورتو دیشب در بازی حساس برابر اسپورتینگ در حالی به تساوی رسید که تا دقیقه 87 از حریفش پیش بود و شاید همین موضوع باعث شد تا سرجیو کونسیسائو سرمربی پورتو تا آن زمان ستاره ایرانی اش که خسته از 27 ساعت پرواز به کشورهای مختلف و حضور در اردوی تیم ملی ایران روی نیمکت نشسته بود را بازی ندهد.


اما وقتی پورتو سه دقیقه مانده به پایان بازی سه امتیاز را با یک امتیاز عوض کرد، طارمی آماده حضور در زمین شد تا شاید مثل دفعات قبل بتواند در سرنوشت بازی نقش ایفا کند؛ و  خیلی کم با معجزه فاصله داشت ، او در دقیقه 90+1 به زمین آمد و تنها چند ثانیه بعد از ورودش توپی را که از نیمه های زمین گرفته بود به سمت دروازه اسپورتینگ برد. با همان پیچ و تاب های خاص بدنش مدافعان خسته اسپورتینگ را سردرگم کرد و یک شوت زمینی و دقیق به سمت دروازه ...


ضربه اما با بدشانسی و اختلاف خیلی کم به بیرون رفت تا او مثل بازی برابر براگا برای این تیم در اندک دقایق حضورش در زمین موثر باشد.


عملکرد طارمی با وجود خستگی حاصل از 1622 دقیقه پرواز و ده سفر پیاپی که در دو هفته اخیرش نشان داد کونسیسائو در بازی های آینده می تواند و باید به این مهاجم فرصت طلب زمان بیشتری بدهد. طارمی هنوز فرصت کافی برای اینکه بتواند تمام توانایی هایش را در پورتو نشان بدهد نداشته است اما جالب است که در اندک دقایقی که به زمین آمده خودش را به خوبی اثبات کرده است.


عملکرد طارمی در فضای مجازی و از سوی هواداران پورتو نیز قابل تمجید بود به طوری که پیام های زیادی با این مضمون " چرا باید بهترین بازیکن تیم فقط سه دقیقه بازی کند" با هشتگ نام این ستاره ملی پوش ایرانی منتشر شد. 

 

منبع : ورزش سه