11:41 1399/07/27

انتقاد باقری از شرایط انصاری و ربیع خواه

مربی تیم پرسپولیس معتقد است در شرایطی که بشار قصد جدایی دارد و باشگاه تمایل به حفظ او ، باید هرچه سریعتر تکلیف ماندن و یا رفتن این بازیکن مشخص شود.

به گزارش"ورزش سه" پرسپولیس تا قبل از حضور در لیگ قهرمانان آسیا و رسیدن به فینال این رقابت ها هم شرایط سختی داشت ، آن ها بیرانوند و علیپور و ترابی را از دست دادند و بدهی برانکو و شکایت ها نیز سایه سنگینی بر روی تمام بخش های باشگاه انداخته بود با اینحال تیم توانست با جذب بازیکنان خوب و عملکرد فنی مناسب به فینال برسد. 


اما خوشحالی حضور دوباره در فینال لیگ قهرمانان خیلی زود با ماجرای شکایت النصر و سپس تمایل به جدایی چند مهره کلیدی خیلی زود جای خودش را به اضطراب و نگرانی داد. در حالی که باشگاه توانسته مبلغ قابل توجهی از بدهی برانکو را آماده کند حالا جدایی بشاررسن و شجاع از یک طرف و مطالبات بازیکنان و ناراحتی شان از سوی دیگر چالش های پیش روی باشگاه هستند.


کریم باقری مربی تیم پرسپولیس در گفت و گویی که با "ایران ورزشی " داشته درباره شرایط اینروزهای باشگاه صحبت کرده که در زیر می خوانید:"


متأسفانه بعد از بازی‌هایی که برگشتیم اتفاقاتی رخ داد که همه را نگران کرده و در این بین بعضی‌ها هم بیش از حد مسائل را شلوغ کرده‌اند. باشگاه هم در این بین با چالش بزرگی برای پرداختن پول برانکو مواجه شده و آنطور که اطلاع داده‌اند تاکنون بیشتر پول برانکو پرداخت شده و بخشی از این طلب هم باقی مانده که قرار است این هفته پرداخت شود. البته این را هم بگویم در این چند سالی که من در باشگاه بودم، باشگاه پول بازیکن‌ها را می‌دهد اما بازیکنان انتظارشان از باشگاه این بود که باشگاه خیلی بهتر از اینکه هست عمل می‌کرد و سر حرفش هم بماند.


قول هایی که عمل نشد


متأسفانه باشگاه قول‌هایی می‌دهد و تاریخی برای پرداخت کردن مشخص می‌کند که بازیکنان هم روی آن حساب می‌کنند اما وقتی پولی داده نمی‌شود ناراحتی به وجود می‌آید چون بازیکنان هم انتظار دارند. اما اگر پول نیست حرف‌هایی زده نشود و قول‌‎هایی هم داده نشود که بازیکن روی آن حساب نکند. این حرف‌ها چند سال است که از سوی مدیریت‌ها زده شده، عمل کنند. باشگاه باید روی حرف‌هایی که زده می‌شود بایستد و قبل از اینکه تیم به آسیا برود به تعهداتش عمل کند تا تیم و بازیکنان با خاطری آسوده به کارشان ادامه دهند. وقتی بدقولی پیش می‌آید و ... این وسط حرف و حدیث‌هایی به وجود می‌آید و بازیکن این وسط می‌ماند که چه کند. به همین دلیل هم چند بازیکن سر تمرین نمی‌آیند و چند بازیکن دیگر هم ساز جدایی سر می‌دهند که در نهایت هم هوادار نگران می‌شود که باید تدابیری را اندیشید تا اوضاع بهتر شود.

منبع : ورزش سه