13:05 1399/08/28

سه چالش نیازمند در فصل متفاوت با سپاهان (عکس)

دروازه‌بان ملی پوش طلایی پوشان اصفهانی، پس از دریافت سه گل در اولین بازی لیگ بیستم، مقابل آلومینیوم به دنبال اولین کلین شیت فصل است.

به گزارش "ورزش سه"، در لیگ نوزدهم نیز مانند لیگ هجدهم، پیام نیازمند یکی از باثبات ترین بازیکنان فوتبال ایران بود و در تمامی بازی های سپاهان به عنوان گلر شماره یک به میدان رفت.


حضور در اردوی تیم ملی پس از نمایش های خوبی که نیازمند داشته، برای این دروازه‌بان جوان به یک عادت تبدیل شده و در همین حین او تجربه حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا را نیز به دست آورد؛ جایی که او طی 6 مسابقه برابر العین، النصر و السد به طور کامل برای تیمش بازی کرد.


نیازمند پس از شروع دوباره لیگ به دلیل شیوع ویروس کرونا، مانند سپاهان روزهای خوبی را تجربه نکرده؛ چهار شکست برابر استقلال (2مرتبه)، تراکتور و نساجی مازندران، پایان امیرقلعه‌نویی را در دوره دوم حضورش در سپاهان رقم زد و سهمیه آسیایی هم از دست رفت؛ حالا پس از بازی های آسیایی که با حذف شاگردان محرم نویدکیا همراه شد، لیگ بیستم هم با شکست 3 بر 1 آغاز شد تا این دروازه بان که سال گذشته تا دقیقه 45 هفته نهم هیچی گلی دریافت نکرده بود، طی 90 دقیقه سه گل بخورد.


احتمالا یکی از حسرت‌های نیازمند در ماه‌های اخیر، بازنگشتن روی تاوارس از پرتغال است. او 9 بازی باقی مانده لیگ نوزدهم را با یک مربی پرتغالی دیگر سپری کرد و در لیگ بیستم رحمان احمدی همبازی سابقش در پیکان، مربی او شده، تا تغییرات زیادی را تجربه کرده باشد. 

منبع : ورزش سه