19:40 1399/09/10

هاشمی نسب: نمیدانم چرا نکونام به کنفرانس خبری نمی آید

مربی تیم فولاد گفت که تیم آنها مستحق کسب پیروزی در این دیدار بوده است هر چند تیم حریف از حربه وقت کشی استفاده کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، فولاد و آلومینیوم اراک در هفته چهارم لیگ برتر در اهواز به تساوی بدون گل رسیدند. مهدی هاشمی نسب دستیار جواد نکونام در نشست خبری بعد از بازی گفت که به دلیل مصدومیت پاتوسی، در این بازی او روی نیمکت تیم نشست.


مهدی هاشمی نسب در نشست خبری پس از بازی مورد بازی با آلومینیوم اراک گفت: در کنفرانس قبل از بازی گفته بودیم که دیدار سختی با تیم سخت کوش آلومینیوم داریم. که تیم رقیب با تمام توانش دفاع می کند و به هر حال تمریناتی را پشت سرگذاشتیم که بتوانیم از نقاط ضعفشان به آنها ضربه بزنیم.


او ادامه داد: متاسفانه در نیمه اول دو موقعیت خوب را از دست دادیم. در مقابل اینچنین تیم هایی اگر در دقایق ابتدایی به گل نرسید، در دقایق پایانی کار سخت تر می شود. در نیمه دوم نیز یکی دو موقعیت دیگر داشتیم که نتوانستیم استفاده کنیم و خیلی خوب دفاع کردند.


وی گفت: یک مقداری وقت کشی در دستور کار حریف بود که یک حربه است و به آن ایرادی وارد نیست. ما تلاش می کنیم در هفته های آینده نتایجی بگیریم که از صدر جدول عقب نمانیم و در کورس باشیم. فوتبال همین است و تلاشمان را کردیم و در حالی که حقمان بیشتر از یک امتیاز بود، متاسفانه نتوانستیم به پیروزی برسیم.


وی در مورد علت عدم شرکت جواد نکونام در  نشست های خبری گفت: من دلیل آن را نمی دانیم و از آنجایی که من زیر مجموعه ایشان هستم، آقای نکونام به من امر کردند و من اطاعت کردم. خودم هم جوابش را نمی دانم.


او گفت: به هر حال صحبت هایی که بنده در کنفرانس خبری مطرح میکنم، صحبت های خودم نیست و قبل از حضور در کنفرانس با آقای نکونام مشورت می کنیم و بنده صحبت های ایشان را انتقال می دهم

منبع : ورزش سه