18:08 1399/09/12

از استقلال خاطرات خوشی دارم؛

حاتمی: کتف ریگی جا افتاده و مصدومیتش جدی نیست

فرزاد حاتمی می‌گوید کیفیت زمین شهدای شهرقدس علیرغم تمام تلاش هایی که انجام شده بود، مانع از برگزاری یک بازی با کیفیت شده است.

فرزاد حاتمی مهاجم تیم فوتبال پیکان تهران یک روز پس از مصاف برابر تیم سابقش که با تساوی بدون گل خاتمه یافت، در گفتگویی با "ورزش سه" در رابطه با این دیدار اینطور حرف هایش را آغاز کرد: بازی با استقلال هم مثل بازی های دیگر بود؛ فقط چون استقلال تیم بزرگی است و هوادار زیاد دارد، حساس می شود ولی این بازی هم سه امتیاز دارد. متاسفانه مطلوب نبودن زمین چمن با وجود تلاشی که مسئولان داشتند، باعث شد که بازی خوبی از لحاظ کیفیتی نباشیم.


حاتمی در مورد بازی مقابل تیم سابقش هم حرف زد و گفت: من با استقلال خاطرات خوشی دارم و به تیم ملی رفتم و به جام جهانی رفتم. قهرمان لیگ شدیم  و در جام باشگاه ها خیلی خوب بالا آمدیم ولی تقدیر بر این بود که جدا شویم. استقلال را مثل تیم های دیگری که در آنها بازی کرده ام، دوست دارم ولی چون با این تیم قهرمان شده ام، خاطرات خوشی دارم.


فرزاد حاتمی در رابطه با مصدومیت ریگی توضیح داد: خیلی ناراحتم. دیشب فیلمش را دیدم. من مسیر خودم را می رفتم ولی ایشان من را ندید یا در مسیر من قرار گرفت، یک قدم اضافه برداشت و باعث شد برخورد داشته باشیم و کتفش در برود.


او سپس با اشاره به اینکه با این بازیکن و دکترهایش پس از بازی تماس داشته، افزود: خدا را شکر ولی کتفش را جا انداخته اند و مصدومیتش جدی نمی شود.

منبع : ورزش سه