13:33 1399/09/22

امیدوارم جام را بالای دستان سیدجلال حسینی ببینیم

آشوبی:قهرمانی پرسپولیس در آسیا سخت اما شدنی است

هافبک سابق پرسپولیس که تجربه حضور در استقلال را نیز در کارنامه دارد، مدعی است شاگردان یحیی قادر خواهند بود با یک نمایش حساب شده شانس خود برای تصاحب عنوان قهرمانی آسیا را بالا ببرند.

به گزارش "ورزش سه"، فرزاد آشوبی، هافبک سابق پرسپولیس درباره موفقیت چند فصل اخیر این تیم گفت: مهم‌ترین دلیل موفقیت پرسپولیس ثبات این تیم و حفظ شاکله اصلی تیم قهرمان باشد. از طرفی اضافه کردن بازیکنانی که این جمع را به تکامل بهتری می‌رساند.

بازیکنان جدید درخشان ظاهر شدند
باید بابت این انتخاب‌ها به کادرفنی پرسپولیس و آقای گل محمدی تبریک گفت. این بازیکنان بیشتر از اسم خود و چیزی که تصور می‌شد درخشان ظاهر شدند و این هنر مربی‌‌گری و هوش آقای گل محمدی را می‌رساند. ولی در ادامه با جدایی نفرات بیشتر به نظر من پرسپولیس در فینال کار سخت تری خواهد داشت.

به بازیکنان جدا شده نه، روی داشته‌های تیم تمرکز کنید
شرایط جدایی شجاع خلیل زاده و مهدی ترابی کاملا متفاوت از هم است. به هر حال این دو بازیکن مهره‌های کلیدی و با کیفیت پرسپولیس بودند که با توجه به داشتن پیشنهاد خارجی و اینکه، لژیونر شدن می‌تواند یک تجربه خوب ‌ با ارزش باشد. حال اینکه منافع مادی خیلی بهتری هم برای این بازیکنان دارد. به نظر من نباید به آنها سخت گرفت و باید به آنها حق انتخاب داد تا تیم آینده خود را بر اساس ایده‌ها و تفکراتی دارند انتخاب کنند. به محمد نادری نیز نمی‌توانیم خرده بگیریم. این بازیکن در اصل برای یک تیم بلژیکی بوده و خب آن باشگاه با توجه به منافعی که برای او تامین می‌شود. می‌تواند مجوز انتقال محمد نادری را بدهد. در کل یک تیم باید به قدری باید توانمند باشد که راه خورد را با هر شرایطی ادامه دهد تا بتواند موفق شود. کاری که پرسپولیس بارها از پس آن به خوبی بر آمده است و با توجه به حضور بازیکنان جدید و فشردگی مسابقات آن هم با حضور تیم‌های بزرگی چون السد و النصر موفق به حضور در فینال لیگ قهرمانان شد. به نظرم صحبت کردن از گذشته و جدایی بازیکنان اشتباه است و باید روی داشته‌ای فعلی تمرکز کرد تا موفق به کسب عنوان قهرمانی در آسیا شویم.

 

منبع : ورزش سه