10:52 1399/10/03

کارلتو: سر الکس من را برای نیمکت یونایتد می‌خواست

کارلو آنچلوتی می گوید سر الکس فرگوسن در سال 2013 او را به عنوان جانشینش در یونایتد انتخاب کرده و حتی با او در این باره صحبت کرده بود.

به گزارش "ورزش سه"، کارلو آنچلوتی سرمربی این روزهای اورتون می گوید در سال 2013 سر الکس فرگوسن مربی افسانه‌ای منچستریونایتد او را به عنوان جانشین خود در یونایتد انتخاب کرده بوده و حتی درباره بدست گرفتن این پست با کارلتو صحبت کرده بود. سرمربی ایتالیایی می گوید چون آن زمان خودش را به رئال مادرید متعهد می دیده و به نیمکت لوس بلانکوس نزدیک شده بوده پیشنهاد سر الکس را رد کرده ولی از اینکه مربی بزرگی مثل فرگوسن در این باره با او صحبت کرده بوده بسیار خوشحال شده است.

 

این صحبتهای آنچلوتی در حالی مطرح می شود که تیم او اورتون امروز به مصاف منچستریونایتد می رود. آنچلوتی بعد از صحبت درباره سر الکس و تقاضای او برای بدست گرفتن سکان هدایت یونایتد می گوید چون به نیمکت رئال مادرید خیلی نزدیک شده بوده نمی توانسته پیشنهاد فرگوسن را بپذیرد. کارلتو می گوید از سر الکس تشکر کرده و از اینکه او را شایسته جانشینی خودش دیده بوده خوشحال بوده. آنچلوتی می گوید از آن زمان به بعد یونایتد دیگر هیچ تماسی با او نداشته.

 

منبع : ورزش سه