19:45 1399/10/29

ما آدم بد داستان می‌مانیم و ادامه می دهیم

هاشمی نسب: لقب تیم خاص برازنده پرسپولیس است

مربی تیم فولاد خوزستان گفت: امروز هر دو گل را هم روی اشتباه داور دریافت کردیم.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی هاشمی نسب، مربی تیم فولاد خوزستان در نشست خبری بعد از دیدار با پرسپولیس حاضر شد و درباره اتفاقات فنی و حواشی این دیدار صحبت کرد.
امروز روی دو خطا گل خوردیم


ما آمده بودیم بازی را ببریم. ما همه چیز را در شرایط عادی سنجیده بودیم و به توانایی تیم ایمان داشتیم. بد شروع کردیم و گل خوردیم و می‌توانستیم به بازی برگردیم. دو سه تا موقعیت گل داشتیم که می‌توانستیم بازی را همانجا تمام کنیم. یک اتفاقاتی که در فوتبال می‌افتد که من به خودم جرأت نمی‌دهم، بگویم. با تمام احترامی که برای زاهدی‌فر قائلم،‌ در 10 هفته برای ما چهار بار قضاوت کرده است. در بازی استقلال پنالتی به اشتباه گرفته شده است. در بازی با نساجی یک بر صفر بردیم، اما باز هم پنالتی برای ما گرفته نشده است. امروز هم روی دو خطا گل خوردیم.


پرسپولیس فینالیست آسیا بوده، ما باید 5 روز یک بار بازی کنیم!


روی گل دومی که پرسپولیس زد اصلا خطایی صورت نگرفت که خطا گرفتند اما پرسپولیس به فینال آسیا رفته و به جای آنکه آنها 5 روز یکبار بازی کنند ما 5 روز یکبار بازی می‌کنیم. تمام برنامه ریزی به این شکل است که ببینند پرسپولیس کِی راحت است که می‌تواند بازی کند. یکسری مسائل دیگر هم اتفاق افتاده است، مثلا  فیلمبردار صدا و سیما به داور چهارم و مربی حریف می‌گوید که پنالتی نبود، پنالتی نبود. چه حرفی باید بزنیم؟


لقب خاص واقعا برازنده پرسپولیس است!


مربی حریف به داور می‌گوید لباس فولاد مشکی است و به خاطر اینکه با لباس داور تداخل پیدا نکند باید کاور بپوشند، من نمی‌خواهم کاور بپوشم! واقعا کلمه خاص برازنده این تیم است که می‌گویند تیم خاص! ایراد ندارد من 20 سال است که با این مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنم و تمام زندگی ام شده جنگ و جدل با برخی هواداران تیم خاص ولی ایرادی ندارد، از این به بعد هم ادامه بدهند.

منبع : ورزش سه