10:17 1399/12/02

امیدوارم در انتخابی المپیک نتیجه خوبی بگیریم

کاظمی: تنها مشکل بی اطلاعی از وضعیت رقبا است

بانوی ملی پوش کایاک ایران گفت: اینکه بدون مسابقه تدارکاتی در انتخابی المپیک شرکت می کنیم مسئله ترسناکی نیست چون وضعیت رکوردهایمان قابل قبول است.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، هدیه کاظمی در مورد وضعیت خود برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک قایقرانی آب های آرام بیان کرد: اردوی سوم شروع شده است و داریم تمرین می کنیم و مسابقات اردیبهشت است البته اگر دوباره جا بجا نشود در آن شرکت می کنین و امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم. برنامه ریزی مربیان این است که  برای مسابقه به اوج برسیم و تعویق مسابقات باعث تغییر برنامه ریزی ها می شود. 

او افزود: اخیرا هم شنیده ام دوباره بحث تعویق یا لغو المپیک مطرح است و مردم ژاپن هم مخالف برگزاری المپیک هستند و امیدوارم هر اتفاقی می افتد به صلاح ما ورزشکاران باشد. 

کاظمی در پاسخ به این پرسش که بدون حضور در مسابقه  بین المللی تدارکاتی  قرار است در انتخابی المپیک شرکت کند و این مسئله نگرانش نمی کند، تاکید کرد: مسابقات زیاد که  می رویم، می توانیم سطح خودمان را نسبت به رقبا بسنجیم. البته الان هم مسئله ترسناکی نیست چون وضعیت رکوردهایمان را می دانیم و با رکوردهای قبلی مقایسه می کنیم و مورد تحلیل قرار می دهیم. ما نسبت به گذشته خودمان روند رو به رشدی داریم و رکوردهایمان قابل قبول است. درست است که اردو ها مدتی برگزار نشد اما خودمان صبح و بعد از ظهر تمرین می کردیم. تنها مشکلی که وجود دارد این است که نمی دانیم رقبا چه وضعیتی دارند.

بانوی ملی پوش کایاک ایران در مورد نهایی شدن ترکیب اعزامی به مسابقات انتخابی المپیک گفت: هنوز زود است فکر می کنم تا فروردین نهایی شود. او در مورد اینکه مشکل استخدام او حل شد یا خیر بیان کرد: فکر می کنم تا پایان سال حل شود.

منبع : ورزش سه