بوفه های فوق سلطنتی برای خانه های لاکچری + تصاویر

بوفه سلطنتی و مدل بوفه دیواری و مدل بوفه داخل دیوار و مدل پارتیشن دیواری و پارتیشن سلطنتی و بوفه سلطنتی طلایی باتاج و بوفه سلطنتی کوتاه.
بوفه های فوق سلطنتی برای خانه های لاکچری + تصاویر

مدل بوفه و ویترین های سلطنتی

بوفه یکی از اجزای مهم و ضروری سویس چوب است که در مدل ها و رنگ های مختلف در بازار وجود دارند. بوفه ها در انواع کوتاه، بلند، سلطنتی، اسپرت، تاج دار، منبت کاری شده و... وجود دارند که هر کدام زیبایی خاص خودشان را دارند.

در این بخش از دنیای مد قصد داریم شما را با مدل بوفه های سلطنتی و جدیدی که به تازگی مد شده اند آشنا کنیم، این بوفه های تاج دار و منبت کاری شده فوق العاده لوکس و لاکچری هستند.

بوفه سلطنتی

بوفه سلطنتی مد سال 2019

بوفه برای به نمایش گذاشتن ظروف تزیینی، وسایل دکوری و ظروف شیک و باارزش استفاده میشودبه این ترتیب بهتر است بوفه را در بهترین جای دکوراسیون خانه و در معرض دید قرار دهید. بهترین جا برای بوفه در دکوراسیون پذیرایی و کنار مبلمان است، بوفه در زیباتر شدن دکوراسیون پذیرایی و مبلمان تاثیر شگفت انگیزی دارد .

بوفه باید با توجه به مدل مبلمان و دیگر اجزای سرویس چوب انتخاب کنید همچنین باید طرحی برای بوفه انتخاب کنید که با سبک محیط خانه شما هماهنگ باشد مثلا اگر منزل تان به سبک سلطنتی دکوراسیون و چیده شده است بهتر است بوفه سلطنتی انتخاب کنید.

بوفه کوتاه سفید

بوفه سلطنتی سفید رنگ

بوفه ها در رنگ های سفید و طلایی وجود دارند که انتخاب ان ها سلیقه ای است، کوچک یا بزرگ بودن بوفه نیز بستگی به مساحت خانه شما دارد برای خانه های کوچک بوفه های کوچک مناسب اند.

بوفه تاج دار

بوفه تاج دار شیک مخصوص جهیزیه

مدل بوفه دیواری

بوفه و پارتیشن سلطنتی جدید

بوفه منبت کاری شده

بوفه منبت کاری شده لوکس

بوفه جهیزیه عروس

مدل بوفه جهیزیه عروس

بوفه طلایی

مدل بوفه طلایی سلطنتی

مدل بوفه 98

شیکترین مدل بوفه های عروس

بوفه سلطنتی

بوفه سلطنتی مدل جدید

 

بوفه های فوق سلطنتی برای خانه های لاکچری + تصاویر

منبع : namnak.com